AZLK 2140 1980 väikevend

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Mossel sai plokikaas üle pingutatud ja klapid üle reguleeritud. Karburaator sai õiged düüsid ja enam vähem paika. Natuke on veel vaja timmida. Õlivahetus tuleb ka mingi hetk.
Alustasin Skifi remondiga. Läheb uue värvkatte alla. Helesinine nagu ikka.
Pilt

Tähelepanu kõik Skifi omanikud! Kust saab osta neid plastik punne, mis telgi riiet käru küljes hoiavad? Need on oma vanadusega nii hapraks läinud, et järjest murduvad. Vajan kiirelt abi, suvi juba käes!

Pilt
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Täna hommikul otsustas üks kollane udutuli lihtsalt ära murduda ja käis suure kolinaga rataste alt läbi. E kaubamaja juurest saab korjata omale ilusaid kollaseid klaasikilde :D Õnneks sai Kurtna laadal ostetud üks paar tagavaraks. Kuues meel vms. Ja neid originaal polte ma enam ei kasuta!

Samas tõstan ka teemat Skifi plastikust punnide osas eelmises postituses :help
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Jossu »

ma tegin omale metallist need. 5ne polt mutritega eest ja tagant kinni.
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Tänan, Joosep, proovin järgi.

Täna tagurdati mulle külje pealt sisse. Tagumine vasak tiib kortsus. Pluss veel ukse nurk, stange, ilukilp ja rõngas.
Pljaa ma aru ei saa, kui on olemas küljepeeglid siis võiks sinna vaadata ka. Päris suure hooga veel tuli, nii et mosse tegi peaaegu 180 kraadi parklas.
Igatahes teine osapool tunnistas end süüdi ja käisime ka kohe kindlustuses ära. Nüüd siis vaja Tartus üht remonditöökoda, kus auto ette näidata, Soovitage palun mõnda :help .

Pilt
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Peeter »

Mina käisin Ifan autos aardla rist juures. Ei tea kas on kõige parem koht, aga alju neil ikka vahet saab olla. Vaevalt et nad seda taastama tahavad hakata. Tõenäoliselt pakuvad auto väärtuse, mille nad kipuvad üsna väikseks hinda. Selle algse pakkumisega vanade autode puhul ei tasu nõustuda ja öelda, et otsige selline auto sellise raha eest. Vahel ikka pakkumist tõstetakse.

Muidu väga hullu ei tundu. täitsa remonditav kõik.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas SanderV »

see summa oleneb suuresti mis kindlustusega tegu on. ma ei mäleta mis kindlustus minu matsu tegijal oli aga sealt sai päris hästi raha kätte.. minu arust oli tal ERGO ja kindlustusest ise öeldakse mis remonditöökodadega nad koostööd teevad... ise käisin vist timecolorsis
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas MAZ »

Kui see juhtus Tartu linnas,siis ma ei imesta. Mulle oleks Audile seal sisse sõidetud hea mitu korda. Napikaid on rohkem kui 5 tk olnud. Ei tea kas roolis oli mõni boheemlane või on paljud endale ostnud load. Aga eesõigus märkide tundmine ja paremakäe reegli tundmine, on nagu kapsad ja pudru segi :(
Imelik on just ,et parklast välja kihutades unustatakse ära kõik märgid ja reeglid. Kurb,et sinu mossega nii läks aga asi on tehtav veel.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Martpoiss »

Oi, päris valus laks. Päris halba kohta on pauk tulnud ikka. Aga seda teemat jälginud olles ei ole kahlust et see varsti uuesti siledaks saab, edu :beer
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Jossu »

naine ripub rahus vähemalt....
Kurb raisk... mingi vene baba oli roolis jälle?
Pukseerimishaagise e Konna rent
Mutionu
Postitusi: 36
Liitunud: 04 Jaan 2011 23:12

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Mutionu »

Kindlustuse esialgse pakkumisega kindlasti ei tohi nõustuda. Paar nädalat võid varuda, et nendega vaielda. Lõpuks annavad nad alla ja maksavad õiglase summa. Korda ei taha keegi seda tegema hakata (remonditöökojad).
Vasta