IZ 27151 1986

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
Mosuman
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Mär 2012 16:46

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Mosuman »

Jaa varsti võtangi alt ära need ja peab liivapritsiga puhtaks laskma ja siis värv peale .
Kasutaja avatar
cerna
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Jaan 2012 12:16
Asukoht: Kolgaküla/Loksa

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas cerna »

azlksl kirjutas:nendel piltidel ei tundu jah aga muidu on tehtud nagu liiga masinatel esi sild ka liiga moodi
Kui küsida tohib,mida see liiga moodi tehtud esisild endast kujutab? :)
Kasutaja avatar
Mosuman
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Mär 2012 16:46

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Mosuman »

Sai nüüd uus näidikuplokk sisse kruvitud.See peaks export varjandi oma olema ,kui ma just ei eksi ,sest sellel on punased näidikud ja inglis keelsed sõnad .Mulle igatahes see näidikuplokk meeldib rohkem kui see tavaline.Vahepeal sai ka aeglane differ alla pandud.

Pilt.
Pilt
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Edel »

Mosuman kirjutas:Sai nüüd uus näidikuplokk sisse kruvitud.See peaks export varjandi oma olema ,kui ma just ei eksi ,sest sellel on punased näidikud ja inglis keelsed sõnad .Mulle igatahes see näidikuplokk meeldib rohkem kui see tavaline.Vahepeal sai ka aeglane differ alla pandud.

Pilt.
Pilt
Kusjuures mina pole šotti saanud nende osutite värvustest. Mul on üks eksport näidikuplokk aga osutid on valged. Kas pandi neid kuidas jumal juhatas või alates mingist kindlast aastast. Minu plokk on 1980a.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas moskiito »

Edel kirjutas:
Mosuman kirjutas:Sai nüüd uus näidikuplokk sisse kruvitud.See peaks export varjandi oma olema ,kui ma just ei eksi ,sest sellel on punased näidikud ja inglis keelsed sõnad .Mulle igatahes see näidikuplokk meeldib rohkem kui see tavaline.Vahepeal sai ka aeglane differ alla pandud.

Pilt.
Kusjuures mina pole šotti saanud nende osutite värvustest. Mul on üks eksport näidikuplokk aga osutid on valged. Kas pandi neid kuidas jumal juhatas või alates mingist kindlast aastast. Minu plokk on 1980a.
pigem on asi vist selles et sinu masina naidikute plokkil on nad 2ra pleekinud lihtsalt. vabandan et ilma sobivate t2htedeta, kuna antud hetkel t2ppidega t2hti arvutis ei ole.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Mosuman
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Mär 2012 16:46

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Mosuman »

Pole siia enam ammu kirjutanud ja mõtlesin ,et peaks oma teemat natuke uuendama.Vahepeal sai siis esipõlle keevitatud ja kivikaitsmega üle värvitud.Paar pilti ka, ajasin isa mosse ka enda oma kõrvale . 8)

Pilt.
Pilt
Pilt.
Pilt
Kasutaja avatar
Mosuman
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Mär 2012 16:46

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Mosuman »

Paar pilti veel.

Pilt.
Pilt
Pilt.
Pilt
Kasutaja avatar
Fullefect
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Juun 2010 22:50

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Fullefect »

Kuulsin, et kutil keretööd käsil. Äkki kirjutaksid lähemalt? Lisaksid pilte? 8)
Kasutaja avatar
Mosuman
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Mär 2012 16:46

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Mosuman »

Tervist ,praegu jah vaikselt keretööd käivad, täna panin käima masina lasin tal soojaks käija ja kohe tekkisid väiksed probleemid ka,nimelt geneka peal oleb tablet lakkas töötamast sai siis see uus pandud.Süüde tahtis veits keeramist saada ja karpa timmimist ja käib jälle korralikult ,ehk saab varsti mõne pildi ka tehtud ja siis lisan ka pildid.

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Fullefect
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Juun 2010 22:50

Re: IZ 412,1989,Mosuman.

Postitus Postitas Fullefect »

Uued tuled paistavad tiba värskemad. Räägi mis enne talve veel plaanis on ja postita sellest ka mingi ülevaade, mis kapotiga juhtus 8)
Vasta