IŽ 2125, 1989, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

täna vaatasin et on liiga ilus ilm et lasta enda mossel see mööda saata, seega panin vanuri tööle ja ajasin korterist välja. Käima läks esimesest pöördest aga paistab et piruditesse on õhk vahele pugenud kuskilt. Peagi teen ka mõned fotod.
Viimati muutis moskiito, 21 Juun 2009 17:22, muudetud 1 kord kokku.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2135, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

nüüd sain ka pildid tehtud. Pildistasin õldiselt mosset ja kõige hulemaid kohti mis mosse on ning pean ütlema et suht hästi on isegi hästi vastu pidanud 2 aastasele seismisele. vahetamist vajaksid vasak tagumine uks ja esimene parem poritiib. need on ikka täitsa läbi. Kui need kaks saaks välja vahetatud siis peaks esivanematelt laenama kompressorit ja siis masina üle võõpama korraliku värviga.

kui kellegil vedeleb mingid vanad tagumised lehtvedrud mida enam vaja ei lähe, siis ma heameelega võttaksin endale nood, sest siis saaksin ma ka 426 kuurist päikese kätte ajada.

siin siis minu moskiito pildid
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: IŽ 2135, 1989, moskiito

Postitus Postitas Seenior »

Kas see pole mitte IZ-2125?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2135, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

ups minu viga, 2125 on masin, mul on miskipärast anoreksia nende kahe mudeli vastu
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

eile sai uuritud ka pidurite probleemi. Probleemiks oli pidurivedeliku vähesus ja siis sai otsitud ka põhjust miks seda vähe on. Rattad olid kõik kuivad seega põhjust seal ei saanud olla, võtsin siis vaakumi vooliku maha ja näppuga sisse. näpp jäi kuivaks aga ikka pkahtlusepisik jäi sisse ja võtsin võilille varre :lol ja läksin sellega sinna sisse. Sellega sai ka minu kahtlustus tõeks, peasilindri otsamansett lekib :(
Natuke rohkem aega saab, siis hakkama seda lammutama.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

sai täna enda mosse ka talveunest üles äratatud ja teist käivitatud. Peagi panen siia ka lingi videost kus on teise elluärkamine ilusti näha :auto
http://www.youtube.com/watch?v=yRYztxIiqYs
http://www.youtube.com/watch?v=WnY6WvnWC2A
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 326
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas Sten »

Videot poleks nagu vajagi, kommentaatori jutust piisaks ka. 8)
Aga täitsa hästi läks tööle! Edu!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

Sten kirjutas:Videot poleks nagu vajagi, kommentaatori jutust piisaks ka. 8)
Aga täitsa hästi läks tööle! Edu!
seda küll, aga ma mõtsi et teen midagi teisiti. Üllatavalt hästi läks teine käima pärast 7 kuud seismist.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

täna läksin natuke hoogu proovimistega ja unustasin ära et sõidupidurit ei ole ning kui meelde tuli ja käsipiduri peale tõmbasin, oli juba hilja. kuuri uks tuli vastu ja mõlkis luugi korralikult ära. seega pärast teatavaid väljaminekuid oleks vaja uut luuki. Väänasin teist piisavalt et ülevaatuse saaks tehtud, kuid muidu ei tahaks mõlkis ja kõverat luuki jätta.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

täna sai siis doonormootor laiali kistud. Hea et kiskusin sest tuli välja kolm probleemi. Esimeseks kujunes mustus mis mootoris oli. Ei olnud küll kõige mustem mootor mida ma näinud olen, kuid kaan tänu sellele pasale ei tahtnud maha tulla. Järgmine asi mis avastasin oli ketti leevendaja. see oli pilbasteks sõna otses mõttes. Osa tükke vedeles karteripõhjas. Kolmas probleem seisnes raamsaaltes. teine saale oli saanud mingi sodiga matsu kätte ja oli tõmmanud korraliku suure soone sisse. Lisaks vajab väntvõll ka lihvimist, sest oli kohtutavalt ära "kriibitud".

Tegin ka väikese pildimaterjali http://fotoalbum.ee/photos/etckniht
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Suletud