AZLK 2140 1976 svenson01

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas svenson01 »

Siis eile sai lõpuks aega leitud et ära vahetada külgmine kolmnurkaken mis puruks löödi,samuti sai ostetud uued esi pidurite mansetid,seekord pärnust..olen 2 korda vahetanud juba..elmine kord jätsin auto seisma peale vahetust..kõik toimis ilusti..peale seda kui ära viisin enam esimesi pidureid polnud..käisin vanarauas ja sain ühelt mosselt mis oli lahti võetud juba..kastides oli palju uusi juppe..nt süütelukk,piduritrumlid koos sadulate ja klotsidega..mootoripadjad..aku alla käivaid aluseid sain 2 tk jne..samuti ilukilbi kogu täienes 4 tk võrra..vanema 412 pealt sain käigukangi nupu oma kollektsiooni ja 4 ilukilbi rõngast ja veel palju muud ..piduriõli sai 1 l ostetud..peab parempoolsema ketta ja sadulad ära vahetama..ei ole normaalne et esimesed ära kaovad..uus orig rool ja plastikud ka olemas et saaks laamendajate asju parandada..ja siis ülevaatuse poole minek arvatavasti ..reduktori vb saan ka tolmetexist..ei saanud kätte seekord..kui kellegil mingitest juppidest puudu tuleb siis olen meeleldi oma varusid nõus höredamaks muutma..küsige kui miskit puudu tuleb
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
kopamees
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Nov 2010 23:02
Asukoht: Rakvere

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas kopamees »

Mr Senson mis on saanud sellest punasest SL ist mis pildilt paistab? Oleks huvitatud juhiistmest.Muidugi oleneb mis värvi ja mis seisus ta on. :(
Kes teisele auku kaevab sellel on ekskavaator
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas svenson01 »

se punane sl läks kasutajale tupsman kes elab kuskil tartu kandis..edasine saatus on teadmata..tean ainult niipalju et temal oli vaja ainult tagasilda:)
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
kopamees
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Nov 2010 23:02
Asukoht: Rakvere

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas kopamees »

Kuidas selle kasutaja Tupsman kontakti leida?
Kes teisele auku kaevab sellel on ekskavaator
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas kOll »

Edu Mossega, tore et lõpuks ka need "sõõrikud" leidsid!


OT:/On/
kopamees kirjutas:Kuidas selle kasutaja Tupsman kontakti leida?
Tere.
Võtad kasutajate nimekirjast ´Tupsman´i kõik postitused ja uuri neid, mis postitatud ´Turg´ alla. Nii mõnestki peaks leiduma mõni mobiili number.
Või siis: Otsi → Otsi autori järgi:tupsman → Otsi foorumitest: Turg → kliki"OTSI" → ja teiseks vastuseks tuleb mob#.
Privaat Sõnumi saatmine on ka üks võimalustest, iseasi millal kodanik satub foorumisse logima.
Õnnitlen viimase partii SL-i soetamise puhul! :rokib
Ja auto värvi nimi peaks olema "terrakota" ;) (teretulemast klubisse)
OT:/Off/
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
tupsman
Postitusi: 29
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:43
Asukoht: Tartu

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas tupsman »

kopamees kirjutas:Kuidas selle kasutaja Tupsman kontakti leida?
minu number on 51985159
иж 2715
kopamees
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Nov 2010 23:02
Asukoht: Rakvere

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas kopamees »

Tänud abi eest saingi mr Tupsmaniga ühenduse.Ja tänu ka kasutajale KOll .Kahjuks olen juba sellest generatsioonist kes küll valdab vabalt igasuguse vene tehnika remonti,kuid arvutiga ma end väga koduselt ei tunne.
Kes teisele auku kaevab sellel on ekskavaator
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas svenson01 »

pikemat aega polnud siia sattunud,kuigi üritan pilku peal hoida
loodan et oli kasu:)
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas svenson01 »

esipidurite kala ikka alles..olen korduvalt vahetanud mansette ja kolbe poleerinud ja vahetanud..aga kuskilt ikka esipidurid lekivad..sadulate juurest..huvitav kas ükskord selle korda ka saab?mosse seisab talvekorteris nagu talle kohane..puudusteks veel et ukselukk ja pagassilukk tahavad vist lähiajal väljavahetust..eriti pagassioma sest see sai pooleks keeratud kuna streikis ..ja tööriistad oli vaja kätte saada sealt..puhur ka ei taha toimida..otse töötab..lülitist mitte..lüliteid olen proovinud vahetada ..lisamassi vedanud jne aga läbi lüliti ei saa toimima(3 juhet ja ei leia lahendust pikemat aega..häbi ei anna häbeneda)..siit ka küsimus..kust tuleb lülitisse voolu juhe..kardan et see streigib või annab massi kusagilt..joonise pealt justkui tuleks genekast?!
ja kuidas on kaupluses volga pagassi lukkudega..pärnus neid viimati leida pole õnnestunud
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1976 svenson01

Postitus Postitas SanderV »

kuskilt lugesin ylevalt et sult pidavat tohtima juppe kysida :D kysiks siis ilukilpe+2140 yleni nikkel stangesid, 2kki on?
Vasta