AZLK 2140 1979 RoTT

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

AZLK 2140 1979 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Loodetavasti päris hukka ei mõisteta selle eest, mis ma siia üles postitan.
Igastahes vahepeal sai vahetatud sapaka vastu selline asi, antud hetkel oli auto üks esimene support kinni, see oli esimene asi mis korda sai tehtud, uued kolvid ja voolikud said siis ühele poole, ideaalselt oleks vaja veel ära vahetada teise poole voolikud. Esimese sõidu ajal andis tunda sidur, mis oli ikka väga vedel, aeglaselt tuli üles, vahetasin ära peapumba, selles viga polnud.Lõpuks sai ära vahetatud sidurivoolik. Enam sidur nüüd selline pole, kuigi käigukast tuleb vist ikkagi ära võtta, survelaager ei tundu enam esimeses nooruses olevat, tühikäigul siduri alla vajutad siis poob mootorit.. Roolikarp on ka otsas, uue(kellegi vana) peaks lähiajal kätte saama. Paar hammast vast on juba üle visanud, rool on igastahes oma keskmist asendit muutnud. Sumpa oli saades pooleks, teine pool sai ära võetud ja sinna ta jäi ka, ei ole viitsinud sellega tegeleda ja ei häiri ka. Kere poolest mäda pole, üks koopaäär on ära pudenenud, muidu on täis mõlke ja pindmist roostet, midagi läbivat ei leidu. Siin vahepeal suutis mul sõber sellega libedaga tee äärest ühe kivi üles leida, anna veel proovida autot :) . Esipõll, stange ja üks esituli leidis oma lõpu. Siin foorumis vahepeal olnud Killa izh kombi vana stange sai ette visatud ja sõbra käest uued tuled ostetud. Siit ka nüüd selleni mis otstarve sellel autol minu jaoks on, tahaks sellega veidi kiiremat sõitu harjutada, talvel jäärada ja muul ajal ehk mõnda kruusarada. Loodetavasti sobib siia foorumisse.
Karpaks oli algselt pealt vaakumiga 05 oma. Peal oli vahepeal 2101-03(23-23 lõõrid) koodiga karpa 170 õhkudega ja 125/135 bena düüsidega, madalalt väga mingit tõmmet ei olnud, hetkel peal 2106-e(23-24 lõõrid) karpa, selle kohta ei oska hetkel midagi eriti õelda, proovida pole saanud, kohapeal tuuritades tundub normaalne..

Hunnik pilte ka siis:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Video ka üks, külm käivitus 01 karpaga, 2-3 nädalat seisnud.
tanelv
Postitusi: 29
Liitunud: 16 Juun 2012 10:23

Re: AZLK 2140 1979 RoTT

Postitus Postitas tanelv »

Potentsiaali on. Kui huvi siis võin esipõlle pakkuda sinu omast oluliselt korralikumat odavalt. :D
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: AZLK 2140 1979 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Müüdud, võib lukku panna.
Suletud