IŽ 2125, 1989, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas Kombimiis »

IŽ 21251 peaks korrektne markeering olema ;)
Mina pole enda oma iidamast-aadamast käivitanud, usun et 2 aastat on kindlasti täis...
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas vootele »

Noh siis on hea, et see ketipinguti mul kusagil teepeal saatuslikuks ei saand :D Loodan, et uus mootor on seest vähe korralikum.
Kui karpa jääb üle, anna teada. Mul oleks sellele kasutust...
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

sai siis lõppuks masin ka ette võetud. mootor sai maha ja laiali samuti. Paraku selgus et kokku panna ei saa ka parema tahtmise juures, kuna väntvõll (ka tagavaraks olnud võll) tahab saada väheke lihvimist. Hädapärast saaks tagavara võlliga asja tööle, ise asi kui kauaks. Lisaks avastasin enda meelehärmiks et nii esimene osa kui mootori ruum on pindmisest roostest lausa punnis. seega ennem kui mootori peale saan, üritan sealt asjad korda saada.
tegin ka mõned pildid ja sellega teen mõnele mei klubilisele puust ette ja värvin punaseks samuti selle kohapealt et käigukasti on käige mugavam ja kiireim moodus maha võtta ilma sidurikojata, aga noh maitseasi

siin siis fotod tööde järjekorras

pärast täiendan seda albumit vastavalt selle kuidas ja palju ma teha jõuan.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

oskab keegi anda mõnda kontakti kus oleks võimalik teha väntvõllile lihvimist?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

eile sai natuke jaanipäeva tähistatud ja mosse mootorit putitatud. Kuna raha on vähevõitu, siis peab si**t saia tegema. Alustuseks lihvisin käsitsi teravad nurgad maha varuväntvõllil väga peene paberiga (2500) ja lappisin vända peale. Käsitsi ringi lüües tundus et kõik sai enam vähem korda aga noh, eks aeg näitab...

Künnapilt loodan peagi saada ka töökorras mootori, siis jääb praegune rohkem experementideks kasutusse.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

kuna vool oli 20H ära, siis otsustasin täna pärast jalgratta remonti et hakkan mosset lammutama. Paari tunniga sain niikaugele et tagumik on paljas+ osa salongist.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

väheke infot mis mossega toimunud on.
Toimunud on niipalju et mosse otsustas strippi teha et oleks võimalik tal liivapritsi külastada. Praeguse seisuga on alles veel jäänud sillad ja tagumised poritiivad.
Ebameeldivaid ülltasui oli ainult üks. Nimelt juhipoolne keskmine tala on alt läbi täielikult roostetanud. See oli asi mida ma kohe ültse ei ootanud. Lisaks juhi istme alune põhi läbi roostetanud. Esimene raami osa läbi roostetanud, mis tuleb välja vahetada, kuid seda ma teatsin juba aastaid tagasi et too läbi. Rohkem ebameeldivaid ülltasi nagu ei tekkinudki. Nüüd lisaks sildade eemaldamisele oleks vaja veel trell muretseda ja katki keeratud poldid välja puurida vasaku sammuga puuriga.

mõned pildid siis ka sai tehtud http://album.ee/album/510076/50217313?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas mario »

moskiitole palju õnne sünnipäevaks :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

mario kirjutas:moskiitole palju õnne sünnipäevaks :)
tänud, järgmine verstapost käes. mis seal ikka :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: IŽ 2125, 1989, moskiito

Postitus Postitas Jossu »

Õnne ka siitmailt...
Pukseerimishaagise e Konna rent
Suletud