AZLK 2140 1978 jann448

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
jann448
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Apr 2010 19:46
Asukoht: Saaremaa

AZLK 2140 1978 jann448

Postitus Postitas jann448 »

Tervitused ka siis kogu mosse rahvale.

Mõtlesin ka, et paneks siis siia pisikese teema üles enda masinast (vähemaslt ühest mis hetkel tööd ja vaeva näeb). Tegelt esimene masin (samuti 2140 1980.a.) sai soetatud nüüd juba mõningad aastad tagasi kuid jäi garaasi seisma kuna sellega olid plaanid vähe teised ja vägevamad. Loodame ainult et need ka kunagi teoks saavad.
Praeguse masina soetasin aga mõned kuud tagasi Pärnu külje alt, kuna arvasin et võiks ikka ühe veel võtta ja enam vähem originaali lähedase teha. Muudatuste kohapealt võibolla siis nii palju, et ette teised istmed, vb golfi laiemad koopa ääred, teised veljed, teistsugused esituled ja tagatuled (millised, seda veel ei tea...võib jagada soovitusi kui kellelgi mõni hea idee.). Ülejäänu aga üritaks jätta ikkagi originaaliks.

Hetke masina seis siis selline, et masin on võetud täiesti pilpaks ning saab pireke kõditust ning rooste eemaldust liivapriti poolt. Kuna otsustasin, et masin võiks rohkem kui 2-3 aastat ilma keretöödeta vastu pidada siis teen ükskord ja korralikult. Muidugi on juba välja tulnud ka toredaid üllatusi roostes, auklike ja päris ära kadunud detailide ja osade poolt, aga eks ma olin sellega juba ka arvestanud.

Egas praegu rohkem midagi. Eks mingi hetk teen mõned klõpsud ka ja saab ka piltide pealt näha millega tegu ja kuidas kulgeb. :auto
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 1978 jann448

Postitus Postitas sass »

Üks väike pilt mul leidus. :)

Selline nägi ta välja pühapäeval, enne kui korralik pritsimine pihta hakkas.

Pilt

Loodame, et saab siis asja. :D
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: AZLK 2140 1978 jann448

Postitus Postitas mario »

sääl balloonis on liiv ka?
tundub, et siuke pisike apastraat toidab koduse majapidamise ära..
mõtlesin, et peaks ka siukese korterisse tarima, hea magamistoa ust puhastada ja kassi kiusata :lol :lol :lol

jõudu tööle, meistrimees. Asjalik värk vähemalt.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1978 jann448

Postitus Postitas SanderV »

sees liiv jah, ja balloon rõhu all
Vasta