IZ 412 1975 MOSSETO

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
MOSSETO
Postitusi: 16
Liitunud: 14 Sept 2010 19:03

IZ 412 1975 MOSSETO

Postitus Postitas MOSSETO »

Tere kõik mossemehed.Olen ka siis siin lehel esimest koda ja panen oma autost ka ühe pildi, edaspidi ka rohem pilte.Lühikirjeldus autost,iz 412 1975 värvus beez,orig.läbisõit,juhipoolne uks ja tagatiib osaliselt värvitud,muidu kõik originaal

Pilt
Kasutaja avatar
Lauri-L
Postitusi: 362
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:13
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: IZ 412 1975 MOSSETO

Postitus Postitas Lauri-L »

Tore et huvilisi juurde tuleb :)
Aga räägi mis plaanid autoga on ?
Kuidas kere olukord ja kas suuremaid remondi töid on vaja teha ?
Auto ajaloost vóid ka rääkida kui midagi tead.

Edu autoga !!
Iž 2715 1988 / Volvo S40 / Mitsubishi Pajero 1990
Soodsad keevitus tööd Rakveres.
53707925 - Lauri
Kasutaja avatar
MOSSETO
Postitusi: 16
Liitunud: 14 Sept 2010 19:03

Re: IZ 412 1975 MOSSETO

Postitus Postitas MOSSETO »

Tervist Lauri-L.Ajaloost võin niipalju rääkida et selle auto esimesele omanikule kingiti see auto uuena siis kirjutas ümber oma poja nimele ja oli käinud paar aastat tööl TOOTSI turbarabas ja nüüd siis minu käes ehk siis kolmas omanik.Läbisõit oli tal vist üle 60 000.Viimati sõitis teedel 2009 aastal.Ise ei ole teepeale veel saanud,üv puudub,kindlustust veel ei ole.Ise olen selle auto kallal nokitsenud kolm aastat iga nädalavahetus,esi sillaosad kõik maha võetud puhastatud värvitud ja uued osad küljes,tagasillaga samuti ja veermiku osal ka tehtud remont.See pilt sai tehtud 27 juuli kui esimest korda garaasist välja sõitsin ja heinamaal poistele sõitu tegin siis ilmnesid esimesed vead,pidurivõimendi ütles üles ja radikas lekkis aga need vead nüüd juba kõrvaldatud.Seeaasta veel plaanis sillastend ja järgmisesse aastasse jäävad kere tööd.Põhi on ok aga küljekarpidel pindmine rooste ja tagatiibadel altääred vajavad te
gemist.Kindlasti seda tööd jatkub veel ja veel.Vot selline kiri siis.....
Aga hea on vaadata kuidas siin foorumis mehed ehitavad ja kirjutavad oma autdest,jõudu ja jaksu kõigile mossesõpradele
Vasta