MZMA 401 1955 Lepik

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Jah, oma paraadi korraldamiseks autosid nagu juba oleks, aga kõlbulikke on esialgu vaid kaks. See kolmas sinine 412 on alles poisike seda paraadile veel lubada ei saa,äkki jääb veel kuskil teeveerde tudile, neljas m-400 on nurga taga, aga seda pole aega olnud koomast äratada.
Ja päästetöödest niipalju,et nüüd järgneb punase intensiivravile veidi rahulikum taastusravi periood, mis iseenesest ei sega autoga testi- ega
lustisõite . head õhtut.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas mossejumal »

Läksid maksimarketi poole?
Pilt
Aspelund
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Mai 2014 15:03
Telefon: 5109124

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Aspelund »

Vasakpöörde rida. Suund Leola tänavale.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Liikluseeskirjad ja autoehituse õppisin selgeks juba eelmisel sajandil, 70-ndatel ( load aastast 1978 ) ja õpetajaks koolis- Jaan Orav (oli kõige muhedam mees oma erialal.) Sellel ristmikul on 3 sõidurada,seisan keskmisel,seega sõidan kindlasti otse edasi,niipalju siis selgituseks, muidu arvate veel ,et olen liiklusest loll nagu lauajalg. Mossejumal (sorry!-nime ei tea), oleksid võinud järgi sõita ,läksin koju,Maksimarketi juurest 400 m. edasi- Kesk-Kaare-3.Huvilised-külalised alati teretulnud ja telef. nr.profiili all kirjas. Sellel pildil teen naisele testisõitu, selgitamaks seda,mida ma seal garaazis 2 aastat teinud olen,eks ma pea veel pärast kodus seletama miks ma sellist poest ei ostnud ja,et autopoed on alles veel, lihtsalt sellist mudelit ei olnud hetkel. :beer
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas mossejumal »

Mossejumalal eesnimi Janno. Mõttes oli et sõidaks järgi,aga sõitsin kuni maksimatketini ja siis panin otse edasi.Väga huvitav,võib olla kuulõpus tuleks kaeks üle,ise Viljandist 15 km eemal Suure-Jaani poole.
Kasutaja avatar
priitvil
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Dets 2014 21:42
Telefon: 53730623
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas priitvil »

Nägin ka oma silmaga seda uhket suksut Viljandis liikumas. Ilus töö.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Õhtust. Jälle üks kenasti pe.....e läinud päev. Miks? Sest ikka ja jälle leidub mõni mees kes arvab ,et varuosa müües on tore veidi pettusega tegeleda. Kuna punase masina tagasild pole just kiita, difris mingi loks, sai veebruari lõpu poole Mosse varuosade müügikuulutuste alt ostetud üks tagasild Rapla lähedalt. Jutu järgi vähe sõitnud ja korras sild ,talvel külmaga ei hakanud vaatama ka. täna sai teda pool päeva puhastatud ja kui p. trumlid maha võtsin oli pilt kohe selge,et mitte vähe sõitnud, vaid vähemalt 25 a. sõitnud. Trumlid nii õhukesed, et ei kannata isegi sirgeks treimist. Juba enne vaatasin , et torud millest käsipiduri tross läbi peab minema ,on ära murtud, aga kui trummli maha võtsin ,selgus ,et puudu on kõik mis käsipiduriga seotud- tõukurklots, klotsihoob, ekstsentrik. Ja nii mõlemal pool. Kui sild oli puhtaks lastud, selgus ka ,et vedru kammitsaid läbi lõigates oli relakaga kenasti ka silda ja piduri torudesse sisse lõigatud. KURAT mul pole kahju rahast,mis kulutasin ,mul on kahju ajast mis ma selle pe....es silla puhastamise peale ja selle Raplast toomise peale kulutasin. Oleks ma enne teadnud ,
et trumlite sisu on ära rapitud,oleks need ammu jõudnud uued komplekteerida. Nii et paluks rohkem ausust oma mosse juppide müügil.hr Marks131 :angry :angry :angry :angry :angry
Tegin ka pildid trumli sisust, kui sa ei usu, mida mulle müüsid.
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas marek »

Kurb lugeda et petta said. Kas poleks hea idee teha nt. ostu müügi teema alla halbade ostukogemuste teema sarnselt nt. streetrace foorumiga? Ja maha võetakse konkreetne lugu alles siis kui kahju saajale on asi kompenseeritud v. tema jaoks lahendatud. See ehk päästaks mõne tulevase ostja tuju ja närvide rikkumisest ning ämbrikolistamise vajadusest.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Ei arva,et peaks eraldi sellist teemat tegema, las mossede foorum jääb ikka selliseks toredaks kohaks, kus eraldi teemana kedagi ei kiruta.
Loodan ,et see oli erandlik juhus. Ostsin mootori Tartust ja sellel oli plokikaanes mõra, mida silmaga näha polnud,arvan ,et omanik isegi ei teadnud seda, kui ta jahutuses vett kasutas. No tuli sumpsist veidi rohkem auru, iga kord törts vett juurde ja käis küll. Võib ju olla, et mõni sügisene öökülm oli veits liiast- ikka juhtub. Aga kui kiidetakse asja,mida pole olemaski (trumlite sees käsipidurite osad)-,siis see on väga labane pettus. Ja kuna olen surmaga juba teispoolsuses veidi jalutanud, väärtustan ma pigem järele jäänud AEGA ,kui et raha. Sellest aja tühja raiskamisest ka minu pahameel. Ärge uskuge ütlust,et- aeg on raha. Raha tuleb ja läheb, aga aeg ainult läheb. :beer
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas wax »

marek kirjutas:Kas poleks hea idee teha nt. ostu müügi teema alla halbade ostukogemuste teema sarnselt nt. streetrace foorumiga? Ja maha võetakse konkreetne lugu alles siis kui kahju saajale on asi kompenseeritud v. tema jaoks lahendatud.
Ei ole hea idee. Kuna igal tehingul on kaks osapoolt, siis ühe poole loo avalikult eksponeerimine toob rohkem paksu pahandust kui kasu :) Sellised asjad tuleks ikkagi omavahel ära klaarida, mitte avalikult musta pesu pesta. Olles ise sr köögipoolel, on mul väga hea ülevaade kui palju jama ja peavalu see teema seal tekitab. Paar korda aastas saame juristidelt ametlikke ähvarduskirju isikuandmete avaldamise ja laimu jm sellise eest jne jne. Palju kära, vähe villa :)

Aga Lepiku punane on äge. Sõidaks isegi :D
Vasta