MZMA 401 1955 Lepik

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Seda jah,et kõik kohad on vingumist,valet ja jampsi täis,ei tasu aega viita. Liigume lõbusalt edasi. See kui vahest natuke vasta sääri saada,ainult ergutab. :D
Mul lihtne reegel,et kui kellegagi asjad ei suju siis sinnapoole rahad ei liigu lihtsalt. :)
5+ Lepik!
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Aspelund
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Mai 2014 15:03
Telefon: 5109124

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Aspelund »

Läti Vabariigis kihutab selline isend ringi.

Pilt
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No nägin siis ka selle "punase paruni" oma silmaga ära. Ei ole midagi nuriseda,kõik kena.
Originaalitsejatel võib kobisemist olla aga kuna autu tehtud omale sõidu jaoks siis ei ole midagi õiendada. Omanik teeb ju endale,mitte teistele. :D
Loodan siis vahest ka linnavahel trehvata seda autot. Igaljuhul Lepik,sa ei saa selle autuga märkamatult liikuda. :beer ....
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Ilus punane Läti numbrimärgiga auto. Aga tundub, et sõidab siiski Eestimaal, silt KESKLINN nagu viitaks ikka meie riigile. Autol all 412-e esisild, seega ümberehitatud. Sellisel juhul ei ole võimatu ka see, et meie riigi karmide seaduste vältimiseks auto lihtsalt arvele võetud Lätis. Miks ma nii arvan? ,Ega palju ei puudunud, et ka minu masinatel oleks ees sellised numbrid olnud. Kui Eesti riigis ümberehituse seadused inimlikumaks ei muutu tulebki oma masinapark naabrite juurde viia. :D
Oma masinatest niipalju, et lõpuks ometi viitsisin neile teha ka astmelauad, ülejäänud vaba aeg on aga kulunud isa garaaze korrastades. Sealsed huvitavamad leiud on olnud 6-pudelit valget viina ja Starka aastast 1985 ja 2 Riia sampust 1988 aasta toodang. Alkoholi propagandat ei tee ,aga ühe sampuse jõime ära- maitse ja aroom-fantastilised.

Pilt

Pilt
:beer
Viimati muutis Lepik, 03 Dets 2017 21:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas mario »

Kahjuks on ka lätlased piiri peale pannud - et läti registris autot omada, peab auto seal viibima vähemalt 180 päeva aastas... leedu on parem selle kohapealt :P

auto on jätkuvalt ilus :P
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Jah. Ma mõtlesin selle all seda,et kui oled teinud piiridest üle ümberehituse ,mida siin bürokraadid keelduvad vormistama,siis leiad Läti poolelt tuttava, kellele auto müüd, siis vormistatakse uus pass tegelike näitajatega ja siis omakorda ostad selle auto lätlaselt tagasi õigete näitajatega passis. Valgas elab eestlasi teiselpool piiri küllaga.Kahju,et niimoodi vangerdama peab,aga kuidagi peab ju lahenduse leidma. Selline vangerdus ei ole minu väljamõeldis, inf. lõuna eesti autoehitajatelt. Aga mul poleks ka selle vastu midagi,kui auto talvituks 180 päeva Lätis.
Hea äriidee lätlastele. :lol
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas mario »

see on jah jamasti, et meie riigis autokultuuri ei toetata ja koguaeg nuputa. Aga no loodame parimat.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas SanderV »

kindel et selline asi läbi läheb? Välisriigist ostetud sõidukile tuleb eestis teha registreerimiseelne kontroll, ja nad seal ikka huiavad päris korralikult!
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Mis registreerimiseelne kontroll ? Olen teisest riigist 2 autot ostnud ,vaadati vaid VIN koodi,sellises vanuses mosse puhul vaadatakse siis kere nr.-t. ja sedagi vaid selleks, et kindlaks teha , ega auto varastatud ei ole. Ostad ju Euro liidu sees teisest riigist. Hoopis teine teema , kui ostad sõiduki teispoolt maakera. Ja kui siis öeldakse, et seda autot Eestis arvele ei saa, võetakse masin laevast maha Leedus,võetakse seal arvele ja tuuakse ikkagi Eestisse. Siis on ta toodud teisest euro-liidu riigist ja kõik OK. Nutma ajab sihuke lolli mängimine. :waah
Täna said mõlemad Mossed lõpuks külge ka välis-peeglid, pole just päris need mida tahaks, aga eks näis, vahetada jõuab alati.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas SanderV »

ma ei tea, ma tõin enda masina EU liikmesriigist ja ei saanud juba puhtalt sp arvele et krdi tuledel polnud E märget
Vasta