ИЖ 412 ИЭ, 1981, mario

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: ИЖ 412 ИЭ, 1981, mario

Postitus Postitas mario »

MAZ kirjutas:Kurb kuulda,et pead masinast loobuma aga, kuidas tal hetkel üldse kere seisukord on?
kere on kõva. :) juba on valmis vaadatud ka kohad, kust ammutada tükke, mida tarvis läheb. juhipoolne esitiib on pisikese õhutusavaga juba, aga seda on ta olnud pikemat aega. koobastes on rebane, nagu ikka. eks täkse on üle terve kere, aga läbivat auku pole veel kuskilt leidnud, mul pole Mazda ka nii hea kerega. muidugi kui tahta, on palju asju, mida vahetada võiks. minu jaoks on seal keevitamist ja lihvimist küllaga, lisaks esi-taga klaaside tihendid on mõrades. Ülevärvi vajab kindlasti, see on originaalvärv ning üsna õhuke juba ja poleerimisega rohkem ei tahaks piinata.
Tagadifri simmerid on juba laual ootamas ja klotsidki saadud, mingi päev ette võtma lihtsalt järjest. Õnneks on võimalik nv. ka töö juures veeta, aga kuna vanemad ostsid Elvasse maja, siis tuleb sinna nad ära kolida ja mossele on garaaž ka olemas, peab ainult uksed sisse lõikama enne :D Siis on hea rahulik toimetada temaga, kui on masin lageda alt ära. Kõige rohkem ongi häda, et pole kuskile juppe tõsta, kui lammutamiseks läheb. Töö juures ka kõik kohad vanarauda täis...
Difri simmerid tehtud saab, siis on ülevaatusvalmis. :)
Kui majaga ühel pool, siis on autol ka varjualune ning kaob müügivajadus, praegu on lihtsalt vaja igapäevamasinale uus mootor leida ning mõned keredetailid ära võõbata ja mõned eluasemega seotud kulud kanda ning naine juba tükimat aega näitab mulle ühe käe kindlat sõrme, et sealt on midagi puudu. :lol :lol
****
Sõber, kas sul on täna kehva tuju? :)
Viimati muutis mario, 25 Sept 2013 20:58, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ИЖ 412 ИЭ, 1981, mario

Postitus Postitas MAZ »

Tänan küsimast, mul pole kehva tuju. Pigem vaevab mind tatitõbi.. :D

Aga kui sa Elva selle elamise ükskord sisse seatud saad.Siis võin sind juhatada kust saab sobivaid garaaže,kus oma sõidukit hoida. Kui kodu juures hoida ei taha.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Vasta