AZLK 2140 1983 kassu

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas stern100 »

Peale punkti käib kah tühik. Vot nii.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Tahan ka sõna sekka öelda. Vaatan,et tänapäeva noortel on tegu õieti kirjutamisega. Ei hakka siin näiteid tooma ja juttu väga pikaks ajama. Soovitan kõigil vahepeal võtta mõne meie kirjaniku raamat kätte ja uurida,et mis teistmoodi on,kui oma teksti kirjutades.. :D
Jõudu siis!
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas Urukoer »

stern100 kirjutas:Peale punkti käib kah tühik. Vot nii.
Kohe näha,mees riigileival/toidul. Tegeleb filosoofia ja muu peenema keeleteadusega :P
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Tänan positiivse suhtumise eest,sai siis veidike seda kirja ka parandatud.Nii,aga täna sai mossele uus aku soetatud.Eks nädalavahetusel läheb mosse peale.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

tanello2 kirjutas:
kassu kirjutas:
stern100 kirjutas:Ma ei taha halvasti öelda aga palun kirjuta teinekord mõistlikumalt, tühikutega ja arusaadavamalt. Edu tegemistes!



Mis mõttes tühiutega,kogu tekst ongi ju tehtud tühikutega.Tänud.
Tere!
Lugesin ka teie teema läbi ning palun ärge võtke midagi solvanguna, me pole siia foorumisse kokku tulnud, et üksteist maha teha aga mida Stern teile üritab viisakalt öelda, on see et teie koostatud tekst on "raskesti loetav" .
Minul isiklikult on jäänud teie tekste lugedes mulje, et tegu äärmiselt noore ilmakodanikuga, veelkord vabandan kui see teid kuidagi solvab.
Kui nüüd tulla teie "raskesti loetavate lausete" juurde, siis "tühikute" all pidas Stern ilmselt silmas seda, et te võiksite väheke hoogu maha võtta nende lausete koostamisel. Mõningad teie megalaused on kohati nii pikad, et mõte läheb juba kaduma enne kui nende lõppu jõuda.
Veelkord ma ei taha midagi pahapärast öelda, aga näiteks teie "sai siis" on isiklikult minu jaoks "mõistlikuse" piirid juba ammu ületanud, eriti kui ma loen ühes lauses neid kokku 4 korda ja ühes tekstis 13 korda, peaaegu iga teie lause algas või selle sisu sisaldas sõnu "sai siis".
Ühesõnaga üritage vähem kommenteerida iga oma liigutust, sealt need "sai siis" ilmselt mängu tulevadki.
Loodan, et mõistate !







Võiksite mulle sina öelda :) :D ,tänan tähelepaneku eest,ikka mõistan,sai see kiri kiiruga tehtud ja sealt ka vead.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Täna oli siis kena päev,sai uus aku peale pandud ja mosse sai ka omale ilukilbid.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
rs_
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Juul 2015 11:05
Asukoht: Järvamaa/Tartumaa

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas rs_ »

Ei tea kas asi on minus, aga käisin teema läbi ja ei näinud ühtegi aktiivset pilti. Lingid küll olid, aga sealt ei näinud miskit..
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Ei tea jah,olen lisanud linkidega ja mõni hea kaasfoorumlane on ka lisanud minu pilte ilma lingiteta,aga nüüd jälle kõik kadunud.Võin küll panna vanad fotod ka siia uuesti,aga siis läheks jälle kaasfoorumlaste abi vaja,kes paneksid pildid siia ilma linkideta.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas HendrikR »

kassu kirjutas:Ei tea jah,olen lisanud linkidega ja mõni hea kaasfoorumlane on ka lisanud minu pilte ilma lingiteta,aga nüüd jälle kõik kadunud.Võin küll panna vanad fotod ka siia uuesti,aga siis läheks jälle kaasfoorumlaste abi vaja,kes paneksid pildid siia ilma linkideta.
Facebooki pildid kipuvad jaa ära kaduma mingi aja peale...lae pildid nt lehele fotoalbum.ee , kui avad pildi,pane kursor pildile,paremklikk ja "Kopeeri pildi URL". Foorumis vajutad seda Img nuppu,seejärel ctrl+V. :)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

selline,siis ta on. Profiil sai ka uuendatud.Osa pilte veel üles laadimatta,aga eks panen ka need millalgil ülesse.
AZLK 2140, aastast 1983.
Vasta