AZLK 2140 1983 kassu

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas HendrikR »

kassu kirjutas:Autol tulevikus vaja üks esitiib ära vahetada,paar rooste täppi peal.
Välja ei tasu küll vahetada nii väikese asja pärast :lol Minifreesi abiga teed roostetäpi puhtaks,väikese pintsliga krunti ja värvi. Värv segatakse kokku värvipoes. Viid auto või mõne detaili sinna,nemad segavad täpselt sama tooni valmis :) Ma tegin enda masinal ka värviparandused sel suvel. Tulemus on minu jaoks 5+ ;)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Eks suvel peab vaatama seda varjanti.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Nädalavahetusel maale,siis ajab vanakesele jälle hinge sisse ja vaatab,mis veel ära jõuab teha tal.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Nii,eile sai sõidetud,hetkel mingit suurt muret pole,pean endale ostma aind daaz 2101 remondkomplekti,plaan karburaatoril kõik tihendid ära vahetada.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Millalgil vaatama Kuressaares autopoode.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas BergIE »

Ja rõhk pane sõnale DAAZ! Just tihendite osas. Oman kogemust.
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Tänan! :auto
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

Ja tagumised rehvid ära vahetama,taga veel originaaal rehvid.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas kassu »

HendrikR kirjutas:
kassu kirjutas:Autol tulevikus vaja üks esitiib ära vahetada,paar rooste täppi peal.
Välja ei tasu küll vahetada nii väikese asja pärast :lol Minifreesi abiga teed roostetäpi puhtaks,väikese pintsliga krunti ja värvi. Värv segatakse kokku värvipoes. Viid auto või mõne detaili sinna,nemad segavad täpselt sama tooni valmis :) Ma tegin enda masinal ka värviparandused sel suvel. Tulemus on minu jaoks 5+ ;)

Peab suvel ikka esitiiva maha võttma,uurima,neid paari roostetäppi ja kindlasti ka esitiiva ülevärvima,sest alt veidike värvi koorunud.Eelmine omanikk seda juba värvinud ja see värv nüüd alt koorub.
Nüüd tagumised rehvid ära vahetama.Uurisin ka oma varudest,mul on hetkel 3velge leitud kus mul kilbinagad on peal.Ühte veel vaja,pean veel otsima.Ja korra karbussi maha võtma,uurin mis tihendeid täpselt tarvis.Ja kunagi endale ilukilbid ka veel ostama.
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1983 kassu

Postitus Postitas HendrikR »

kassu kirjutas:
HendrikR kirjutas:
kassu kirjutas:Autol tulevikus vaja üks esitiib ära vahetada,paar rooste täppi peal.
Välja ei tasu küll vahetada nii väikese asja pärast :lol Minifreesi abiga teed roostetäpi puhtaks,väikese pintsliga krunti ja värvi. Värv segatakse kokku värvipoes. Viid auto või mõne detaili sinna,nemad segavad täpselt sama tooni valmis :) Ma tegin enda masinal ka värviparandused sel suvel. Tulemus on minu jaoks 5+ ;)

Peab suvel ikka esitiiva maha võttma,uurima,neid paari roostetäppi ja kindlasti ka esitiiva ülevärvima,sest alt veidike värvi koorunud.Eelmine omanikk seda juba värvinud ja see värv nüüd alt koorub.
Nüüd tagumised rehvid ära vahetama.Uurisin ka oma varudest,mul on hetkel 3velge leitud kus mul kilbinagad on peal.Ühte veel vaja,pean veel otsima.Ja korra karbussi maha võtma,uurin mis tihendeid täpselt tarvis.Ja kunagi endale ilukilbid ka veel ostama.
Ühe tiiva värvimise puhul võib välja tulla see toonivahe. Kui värvida terve auto va katus,siis peaks jääma üsna viisakas ja toonivahe pole nii märgatav(värvinäidis peab kindlasti autolt võetud olema :lol ). Just sayin :) Iga mees siiski teeb oma autoga seda mida ise tahab ;)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Vasta