Eesti Moskvich Klubi

Tänane kuupäev 15 Dets 2019 16:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Foorumi reeglid

Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Iz 412 1973 Martvl
PostitusPostitatud: 16 Veebr 2016 19:16 

sain siis 27.07.2014 soovis kolatud ja leitud et mu kodukülas moskvits müüa,helistasin ja täitsa alles.sai kokkuleppitud ja samalpäeval ka ära veetud :) autost siis hallivärvi (tookord ära rüüstatud spreiga punaseks tuled jutud puruks jne )
tänase päeva seisuga olen suutnud ohtralt varuosi muretseda.kuid palju veel vaja.
kere keevitamist ei vaja see on minujaoks hea uudis.2014 a suvel sai ta ka kohe üle võõbatud kuid täna siit sealt värv koorub.Parem ikka kui mitte midagi,mootor töötab kuid läheb keema.tegelen sellega kui ilmad soojemaks lähevad.
käike vahetab pidurdab.puudu on kojameeste lüliti ja soendusmootori lüliti.kuna tal to vanamalli armatuur nagu 408 siis spidolpoki ümbrisest pole midagi järel,väga tööle pole julgenud kaua lasta nii.lahtised juhtmed+metallist armatuur.
plaanis on see suvi üv ära teha ja sõita,enne seda vaja asi korralikult liikuma ajada ja puuduolevad asjad muretseda !:)
pildid arvutis olemas. läheb pisut aega ennem kui naad siia saan panna.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis