IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Killa »

Nii sild all ja penapump katki (Nüüd jälle terve) :lol Just sai sõidud ära tehtud OIII kuidas rebib :rokib
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Killa »

Mosse on korras ja täies tööjõus- aga präegu on ta õuekoer kuna sapikas hõivas mosse garazi varsti teeme uue varjualuse mossule :)

Aga pilte vägevast tuuningust ka:
Pilt
see must täpp 1 silma keskel on topka auk :devil
ja kõik on old- school ehk siis värvidega maskeeritud ja jamatud.
kuna mosse on õues hakkab ta selllega 1 muutuma :D
Pilt
Pilt
http://s333.photobucket.com/albums/m39 ... tegemised/
siin muud mu tegemised(sapikad, jawa ja vanaisa ise tehtud traktor+veel igast jama)
PS piltidel olevad lada osad on müüa.
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Varblane »

Õhupuhastaja kaan on hea. :lol topka auk oleks vb parem keskel?Sapperist tuleb hoodride?igatahes see käigukangi nupp ja kollane udukas teeb kadedaks. :)
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Killa »

Varblane kirjutas:Õhupuhastaja kaan on hea. :lol topka auk oleks vb parem keskel?Sapperist tuleb hoodride?igatahes see käigukangi nupp ja kollane udukas teeb kadedaks. :)
Oli jah midagi mõtet sellest 1 sapikast midagi sarnast aretada hoodridele, käigukangi nupu sain 25kri eest Kurtna laadalt. Ja teisest sapikast tuleb täis originaal nii, et 10 aasta pärast saaks mustad numbrid. Üks on siis 85(taastatav) aasta ja teine 87.

Aga õhupuhastis on see auk seal kuna lada karbussil ei ole õhufiltri potska täpselt keskel.

Täna oli üks vägev kinni jäämine mossega :lol Sõitsime põllule, nagu ikka mingi 100 kilo igast lehti ja saepuru peal+ igast muud oksi ja asju, hakkasime neid siis taha metsa äärde ära viima ja nagu naksti kinni me olimegi ,peale suurt lükkamist ja tõmbamist oli maa sees oma 20 cmi vagu.Loopisime lehed sinna samma maha oksad kummide alla ja nagu pauhti oli mosse vaba , siiis ei jäänud ennem seisma kui kruusa tee vastu tuli :lol Peab vaikselt kette parandama hakkama(mosse suutis 1 poole vastu kivi lõhki tõmmata kevadel)
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas sass »

See on sul pöllurallikas, jah?
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Killa »

Põhimõtteliselt jah :lol olen seda varemgi väitnud , sellega polekski midagi paremat teha olnud , kuna kere nii mäda (karbid tegin ise teibist :lol ) ja ega me teda eriti peeneks ka ei aja vb nagu umbes mosse liiga , aga madalamal tasemel :lol aga hoolt kanname ta eest ka , midagi katki läheb siis parandame ikka ära ja õli valame ka juurde kui alla normi on :lol Ja arvamus selline, et nii kaua kui mossesid iga nurga peal on võib ka nendega rallida. Muidugi olen selle vastu, et minnakse väiksese pinna roostega kombiga(või mis iganes mossega) põllule ja ükskõik mis seisukorras 401 400 403 402 408 või vanema 412 ei läheks ka põllule rallyma , aga mädanenud 2140, ish 412, 21251, 27251 või siis äärmisel juhul Azlk 412 mis on tõesti väga mäda sõidaks ma küll hea meelega põllu peal , parem ikka kui lasta ta vanarauda viia või lasta tal kuskil õues või ilgelt niiskes ruumis lihtsalt ära mädaneda.
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas RoTT »

Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Killa »

Tuli selline hull mõte, et kui installida 2 ladakarburaatorit? pm nagu 2 silindrile 1 karbuss? Annaks see midagi juurde ka või oleks lihtsalt mõtetu aja raisk? :D
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Varblane »

Killa kirjutas:Tuli selline hull mõte, et kui installida 2 ladakarburaatorit? pm nagu 2 silindrile 1 karbuss? Annaks see midagi juurde ka või oleks lihtsalt mõtetu aja raisk? :D
Ladaklubis olaaf pani 2 tükki peale: http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthre ... 957&page=7

Ma ise arvan, et see oleks ajaraiskamine, neid sünkrooni häälestada on jube peavalu.
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: IZ 21251 KOMBI 1983 Killa

Postitus Postitas Neeme »

Ma nüüd täpselt ei mäleta, aga Sigurindi raamatus kas polnud taolisest asjast juttu? Ei viitsinud praegu alla laadida ja otsida. Võibolla see oli mujal, igatahes näinud olen.
Vasta