M 408 mootori jõudlus ja käigukas?

Üldised probleemid mossega
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M 408 mootori jõudlus ja käigukas?

Postitus Postitas i-need-for-sped »

viirusboy kirjutas:Kui ma ei eksi, peaks olema 407 numbriga kast sellel all hoopis? Kiirust ära jah väga üle 90 aja, kõrged pöörded sulatavad klappe. Ökonoomuse tase saadi vist 80 pealt, edasi hakkas "rüüpama".
ei suulata seal mitte midagi , sõitsin oma 408 2,5 aastat erinevatega kiirusega kõik oli korras , kasutasin ainult 95 bensiin .
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M 408 mootori jõudlus ja käigukas?

Postitus Postitas i-need-for-sped »

mart kirjutas:Siit tekkis kohe järgmine küsimus... tegelikult isegi kaks.

Kas 412-ne ja 408 diffrid on samasugused... annab 412-ne oma 408 külge panna? Või on ka 408-l erinevate ülekannetega diffreid?

On Tallinas või lähiümbruses kedagi kes paneks mu 408-l süüte korralikult paika ja võib-olla näpiks vähe ka karpat nii mõõdaminnes?
Kui on vaja siis saan aidata , aga et saada hea tulemus - jagaja peab korras olema , normaalsed kõrgepinge juhtmed , ja head küünlad .
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: M 408 mootori jõudlus ja käigukas?

Postitus Postitas mart »

i-need-for-sped kirjutas:
mart kirjutas:Siit tekkis kohe järgmine küsimus... tegelikult isegi kaks.

Kas 412-ne ja 408 diffrid on samasugused... annab 412-ne oma 408 külge panna? Või on ka 408-l erinevate ülekannetega diffreid?

On Tallinas või lähiümbruses kedagi kes paneks mu 408-l süüte korralikult paika ja võib-olla näpiks vähe ka karpat nii mõõdaminnes?
Kui on vaja siis saan aidata , aga et saada hea tulemus - jagaja peab korras olema , normaalsed kõrgepinge juhtmed , ja head küünlad .
Jagaja on tutikas, küünlad ja juhtmed ka. Karpa on korralikult pestud. Kaks korda kahe erineva stroboga oleme üritanud süüdet sättida, aga strobod märke ei näidanud. Märgid on iseenesest olemas. Mis sa oskad kosta selle peale?
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M 408 mootori jõudlus ja käigukas?

Postitus Postitas i-need-for-sped »

mart kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:
mart kirjutas:Siit tekkis kohe järgmine küsimus... tegelikult isegi kaks.

Kas 412-ne ja 408 diffrid on samasugused... annab 412-ne oma 408 külge panna? Või on ka 408-l erinevate ülekannetega diffreid?

On Tallinas või lähiümbruses kedagi kes paneks mu 408-l süüte korralikult paika ja võib-olla näpiks vähe ka karpat nii mõõdaminnes?
Kui on vaja siis saan aidata , aga et saada hea tulemus - jagaja peab korras olema , normaalsed kõrgepinge juhtmed , ja head küünlad .
Jagaja on tutikas, küünlad ja juhtmed ka. Karpa on korralikult pestud. Kaks korda kahe erineva stroboga oleme üritanud süüdet sättida, aga strobod märke ei näidanud. Märgid on iseenesest olemas. Mis sa oskad kosta selle peale?
praegu ei saa öölda mitte midagi , pean oma silmaga kõik vaadata ja kontrollida siis saan midagi kosta selle peale .
Vasta