Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
martvl
Postitusi: 92
Liitunud: 21 Veebr 2009 03:38
Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani Karinu

Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas martvl »

huvi siis pisut muuta salongi olukorda,jube lahja see soojenduse värk,ehk kellegil mingeid näpunäiteid jagada,et kus mida näppida,millega asendada ? autoks 2140 siis !:)
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas viirusboy »

Tõsta salongiradika lõdvikute mootoripoolsed otsad omavahel ringi. Pidi väga hästi aitama. Ise pole proovinud. Pese salongiradikas ja lõdvikud sodist puhtaks ja tugevama tuule jaoks painuta tiiviku labasid või ehita tänapäevase auto "turbiin" külge.
Ise olen ainult radikale survepesu teinud ja mootori laiali võtnud, puhastanud ja määrinud ja paari km pärast tahavad sandaalid ära sulada jalast. :D Tiivik on ka plastikust, mida ma pole oma mosse ajaloo jooksul rohkem kohanud.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas wax »

Mu 412 kütab kah originaal soojendusradikaga nagu hull. Soovitan korralikult survega läbi pesta, peaks hea saama küll ega vaja mingit Niva radika ratsi, nagu osad teinud. :)
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas partnermosse »

Ma ka nagu ei kurda originaali võimekuse suhtes, kütab nii,et varbad nagu sügisel puu lehed kortsus. :D
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
martvl
Postitusi: 92
Liitunud: 21 Veebr 2009 03:38
Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani Karinu

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas martvl »

100km sõitu ja puhub kergel leiget,eks saab uurima hakkata kus jama on,ei sa päris täpselt aru ka mis kang millises asendis olema peaks.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas moskiito »

martvl kirjutas:100km sõitu ja puhub kergel leiget,eks saab uurima hakkata kus jama on,ei sa päris täpselt aru ka mis kang millises asendis olema peaks.
minu mossel on ülemine ahju kang ja alumine väljas oleva luugi oma. enda poole tõmmates peaks kraani lahti tegema ja vastupidi. Kui leiget tuleb siis järelikult on salongiradikas umbes ja vajab pesu.
Muidu originaal radikal häda ei ole ja varbaid soojendab ilusti aga vot kurat akkent lahti ei puhu. Sellepärast ma ka ehitasin enda ahju ringi. lähemalt saad minu auto teema all vaadata, seal ka peaks olema pildimaterjali natuke.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
martvl
Postitusi: 92
Liitunud: 21 Veebr 2009 03:38
Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani Karinu

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas martvl »

tänud moskiitole ja stennile,teema võiks ikkagi alles jääda,saab tulevikus keegi siia oma salongisoenduse paremaks tegemist kajastada !:)
unicman
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Dets 2009 18:48

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas unicman »

Masinaks 2140 79a. Vihastasin ennast seaks, selle originaal küttega. Võtsin nädalavahetusel radika maha, lõikasin kaaned lahti - no ei ole umbes, aga soojaks ta ei läinud. Siis tellisin Golf III radika, keevitasin originaalkorpusele paar lisaplekki, kõik avad (pleki valtsi vahed jne) sulgesin hermeetikuga, vedasin uued voolikud (mõlemad siis ülevalt) ja nüüd uhab sooja küll. Eelnevalt oli paigaldatud juba Golf III propeller seda auru laiali ajama. Kuna kõik sai suht kiirelt teostatud, siis tulevikus võiks veidi kohendada seda süsteemi. Kui algselt tundus ruumi kui palju olema seal armatuuri all, siis paigaldamisel kisus kitsaks. Aga toimib.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Moskvichi salong soojaks,ehk siis kes mismoodi teinud ?

Postitus Postitas moskiito »

asi ongi selles selle originaaliga et isegi kui ülevalt ja alt paistab kõik korras olevat, siis ribid ise võivad umbes olla. Seda saab näha kui vaadata vast valgust. Kui ribidest valgus läbi tuleb on ok kui mitte on ribid umbes. Muidu mitme realine see radikas originaalina peal oli? kas kaks või kolm rida ribisi?.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta