Probleem süütega

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
SuurJ
Postitusi: 5
Liitunud: 04 Apr 2014 10:10
Telefon: 59129405

Probleem süütega

Postitus Postitas SuurJ »

Tere!
Mul on tekkinud probleem süütega kus karpast peksab käies ja käivitamisel bensu karpast välja. Tihtipeale ka kerge suitsupahmakas lendab karpast välja. Olen proovinud süüdet mitu korda sättida raamatus oleva õpetuse järgi kuid sellest pole tolku olnud.. Samamoodi olen proovin kokku kolme erinevat karpat. Sai ära vahetatud ka kõik küünlad, küünlajuhtmed ja jagaja kaane. Miski pole aidanud ning olen täitsa kimpus sellega. Kas keegi äkki oskab nõu anda, et mida järgmisena proovida või mis viga võib olla.
irukas
Postitusi: 177
Liitunud: 03 Sept 2013 18:28
Telefon: 55 81 505
Asukoht: Iru küla

Re: Probleem süütega

Postitus Postitas irukas »

Kas süütejärjekord on ikka 1-3-4-2. Pane esimene silinder ülemisse surnud seisu ja kontrolli üle.
Linnuvabriku garaaž
Kasutaja avatar
SuurJ
Postitusi: 5
Liitunud: 04 Apr 2014 10:10
Telefon: 59129405

Re: Probleem süütega

Postitus Postitas SuurJ »

Süütejärjekord on 1-3-4-2 radika poolt salongi poole siis ja olen süüdet raamatu järgi sättimisel mitu korda esimest silndrit ülemisse surnud seisu pannud.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Probleem süütega

Postitus Postitas SanderV »

kõik on väga tore ja ilus aga süüdet regullitakse ikka süütemomendi märgi järgi mitte ülemise surnud seisu märgi järgi ;) süütemomendi märk tuleb enne ÜSS-i
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Probleem süütega

Postitus Postitas sass »

Asi võib ka selles olla, et on pandud 4. silindri järgi paika süütemoment ja juhtmed valesti peal. St. kus sul on hetkel 1. silindri küünlajuhe, sinna pane 4. silindri juhe ja vaheta omavahel ära ka 2. ja 3. silindri süütejuhtmete asukohad. Lühidalt tõsta süütejuhtmed jagajal risti.

Põhjuseks on see, et nukkvõll on 180 kraadi valesti.

Tehniliselt ei ole sellest midagi katki ja võib nii jääda.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Probleem süütega

Postitus Postitas SanderV »

jh, vaata ikka ka seda et 1 silindri survetakti saab säde mitte väljalasketakti
Vasta