Eesti Moskvich Klubi

Tänane kuupäev 19 Nov 2019 05:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 05 Veebr 2015 22:46 
Kasutaja avatar

Muhulane kirjutas:
Minu auto eelmine omanik oli sestap Kamsa õli sisse pannud,et õlisurve maruvilets. Ise ma pole teise õliga katsetanud veel,et kas vastab tõele.

See on tõesti tõsi, et Kamsa omaga saab surve viimase meetodiga heaks :lol

Kokku omanud 69 mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!

Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 05 Veebr 2015 22:48 
Kasutaja avatar

Nojah,mootoriremont niiehk naa ees ootamas :) Pääle remonti,vot siis korralik õli sisse.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 06 Veebr 2015 14:31 
Kasutaja avatar

Martpoiss kirjutas:
Kui Mossega (tegelt ükskõik mis autoga) aastaringselt sõita tahad siis tasub vene õlid ära unustada. Mul endal on kogemused Villisega, millel sildades ja kastis vene õlid olid ja hommikul sõitma hakates pidi ette vaatama et autot välja ei suretaks- selline tunne nagu käsipidur oleks peal. Pärast sildade õli poolsünt GL-5 vastu vahetamist läks asi palju paremaks.

no ei tea, mina kasutan enda autos vanu vene määrdeid ja tiksub ilusti talvel, pole tal häda kedagist :) mootoris autool ja mujal vana hea "tatt", eks rahakott mängib siin ka rolli. Kuna mootorist eritub õli pidevalt, siis autooli juurde valada pole kallis lõbu aga sildades ma lihtsalt pole viitsinud õli vahetada mootsama vastu.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 06 Veebr 2015 15:33 
Kasutaja avatar

on ikka vahe küll.. kui talvel krdi neutraalis tahab masin kohalt minema panna nii et piduriga kinni hoiad, sidurit libistab nagu ma ei tea midagi, jõudu pole (silla õli paks) ja rooli keerad kahe käega.. siis ikka õli veidi paks talve jaoks :D

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 06 Veebr 2015 18:44 
Kasutaja avatar

SanderV kirjutas:
on ikka vahe küll.. kui talvel krdi neutraalis tahab masin kohalt minema panna nii et piduriga kinni hoiad, sidurit libistab nagu ma ei tea midagi, jõudu pole (silla õli paks) ja rooli keerad kahe käega.. siis ikka õli veidi paks talve jaoks :D

no ei tea mis õli te siis kasutate :D mingi -10 kraadiga pole probleemi ja masin seisab ilusti kohapeal, selline nähtus tuleb ilmsiks alles siis kui väljas on -20 ja rohkem.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 06 Veebr 2015 21:03 
Kasutaja avatar

Rusikareegel on,et kui masin korralikult määritud,siis ta ka kestab!Loomulikult ei saa vanale pigitunud mootorile moodsat pesuvõimega õli panna,aga muidu-egas võiga putru riku!

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 27 Veebr 2015 23:33 
Kasutaja avatar

[quote="moskiito"][quote="SanderV"]on ikka vahe küll.. kui talvel krdi neutraalis tahab masin kohalt minema panna nii et piduriga kinni hoiad, sidurit libistab nagu ma ei tea midagi, jõudu pole (silla õli paks) ja rooli keerad kahe käega.. siis ikka õli veidi paks talve jaoks :D[/quote]
no ei tea mis õli te siis kasutate :D mingi -10 kraadiga pole probleemi ja masin seisab ilusti kohapeal, selline nähtus tuleb ilmsiks alles siis kui väljas on -20 ja rohkem.[/quote]
-20 talvel sõitmiseks on väga hea mineraal 10w-40

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 15 Okt 2016 11:28 
Kasutaja avatar

Nii, sain oma auto tagasi remondist... peale kasti remonti pandi sisse TEP-15 õli. Kas TEP on kastile hea või peaks ikka Mobili 80W90 õli panema sisse? :)

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 15 Okt 2016 12:44 
Kasutaja avatar

HendrikR kirjutas:
Nii, sain oma auto tagasi remondist... peale kasti remonti pandi sisse TEP-15 õli. Kas TEP on kastile hea või peaks ikka Mobili 80W90 õli panema sisse? :)

TEP 15 pole mõistlik valik.Kui tahad vene õli kasutada,siis pane TAD 17i
Peale remonti pane esmalt TAD ,sõidad teatud kilometraaži ära ja siis paned lääne oma sisse.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 15 Okt 2016 18:26 
Kasutaja avatar

Mina väga pikalt ei mõelnud. Käigukast GL 4, tagasild eelistab GL 5, viskoossusi valib igaüks ise, vastavalt aastaajale. 80-90 sinna panin ja motosse 15-40 mineraal.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7