Eesti Moskvich Klubi

Tänane kuupäev 26 Mai 2020 13:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kesklukk? (2140)
PostitusPostitatud: 05 Jaan 2020 21:43 

Ratast pole vast mõtet leiutada, aga vastavaid konkreetseid viiteid ei leia: kas saab kerge vaevaga mingi universaal-komplektiga uksed kesklukustuma?
Nt sellise hiinakaga?
Pagasiruumi võib vist heaga mängust välja jätta, kuna seal on kõik ühes korpuses koos? :)

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
 Teema pealkiri: Re: Kesklukk? (2140)
PostitusPostitatud: 06 Jaan 2020 10:58 

Paistab et saab: https://www.drive2.ru/l/473855152906830370/

Kui sellest puudu jääb siis "Центральный замок ня Москвич" Googlesse ja jätub lugemist-vaatamist pikemaks ajaks.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Jaan 2020 14:02 
Kasutaja avatar

Olen viiele Moskvichile peale pannud analoogsed kesklukud. Mina ühendasin needsamad mootorid sisemise ukselingi mehhanismi külge. Selleks et mootor jaksaks hooba liigutada võtsin mehhanismid lahti ja käiasin selle nuka, mis lingi liikumise raskeks teeb, madalamaks. Kahjuks pole mul ühtegi pilti pakkuda sest tollel ajal kui ma seda tööd tegin olid pildistavad telefonid haruldased. Autod on mul alles, et kui väga huvi on saan polstri maha võtta ja pilti teha. Pagasiluugi avamise tegin sama mootoriga aga seda trossiga salongist avatavale süsteemile. Väljast lukuga pole proovinud.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Jaan 2020 21:24 

Aitäh. Hard0 jagatud õpetuse link oma lk 3..5 kirjeldab asja üpris detailideni ära ja küllap nii saab. Polstrite rappimiseks pole vast põhjust, aga aitäh lahkelt pakkumast!
Mul oli kartus just mootori jõus ja on natuke jätkuvalt - see lingi taga juhiste jagaja viitab "kõige nõrgemale 7,5kg" mootoritele, samas hiinlased numbreid ei anna. Ning ega hiina numbreid ka uskuma ei tormaks. Ühest aliexpressi putkast ühele jõu-küsimusele mingi 1kg justkui läbi jookseb, aga kas küsimusest aru saadi ja kust vastus võeti - kes seda teab :)
igatahes idee poolest selge, kuhu ja kuidas panna ning tellin ära. Kui hiinlaste mootorid ei jaksa, siis mul leidub kusagil GM omi ning ehk jaksavad need. Kui hiinlaste juhtmete vasesisaldus neil töötada lubab :D

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis