Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

SanderV kirjutas:
Neeme kirjutas:Ma pean tulema, kuigi raske saab see olema. Kaks aastat järjest nn tehnilise abita vaevalt läbi läheb.
fixed yur post :D
Äkki sa selgitaks mulle?
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas SanderV »

ei midagi.. halb nali
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Ma vaatasin et ürituse teine päevakava on kuidagi napi võitu . Oleneb muidugi rahakoti paksusest aga meie ekipaasili plaanis peale taru naasmist peipsi äärt mööda sõita ja käija alatskivi lossis jt . Tallinna tagasi tuleksime mööda narva mnt.
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

wolfe kirjutas:Ma vaatasin et ürituse teine päevakava on kuidagi napi võitu . Oleneb muidugi rahakoti paksusest aga meie ekipaasili plaanis peale taru naasmist peipsi äärt mööda sõita ja käija alatskivi lossis jt . Tallinna tagasi tuleksime mööda narva mnt.
siis külasta juba ka vasknarvat. linn kui selline välja ta ei näe, kuid venemaad saab ilusti oma silmaga näha, lisaks saad ka seal korralikus liivarannas suppelda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

SanderV kirjutas:ei midagi.. halb nali
See oli tõesti halb nali, sest teistele omaenda sõnu suhu toppida ei üldsegi ilus tegu.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas SanderV »

Neeme kirjutas:
SanderV kirjutas:ei midagi.. halb nali
See oli tõesti halb nali, sest teistele omaenda sõnu suhu toppida ei üldsegi ilus tegu.
polndki nii mõeldud aga lihtsalt unustasin et siin foorumis enamasti vanemad inimesed kes noorema põlvkonna "fooruminalju" ei mõista
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas easyrider »

wolfe kirjutas:
Vaatan, et start on Tartu kandist suht vara hommikul, ise olen Põhja-Eestist. On siitpoolt veel minejaid ehk oleks ettepanekuid koos minemise suhtes.
Minu ekipaas tuleb Tallinna külje alt . Talinna kandi omad võiks ühes minna seltsis ikka segasem :auto
Ma tulen ka Tallinna juurest. Kas lööme kampa?
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas vootele »

Eks veidi enne üritust peab täpsemalt rääkima kus ja mis kell kokku saada. Veidi kindlam ikka minna, uus mootor on läbi proovimata ka...
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Ma avastasin taolise asja, et 16.-18. juulil sõidetakse Lõuna-Eesti teedel Mad-Croc Rally Estoniat. Ega meie üritus sellega kogemata ei ühti? Kas meie sõidetavad kohad on ikka sõidetavad? Äkki on mõni meie kohtadest rallitrassil? Ja kas ööbimiskoht on ikka vakantne sellel ajal?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

Neeme kirjutas:Ma avastasin taolise asja, et 16.-18. juulil sõidetakse Lõuna-Eesti teedel Mad-Croc Rally Estoniat. Ega meie üritus sellega kogemata ei ühti? Kas meie sõidetavad kohad on ikka sõidetavad? Äkki on mõni meie kohtadest rallitrassil? Ja kas ööbimiskoht on ikka vakantne sellel ajal?
ralli kohta mul info puudub, kuid ööbimiskohale paneb nädal, kaks ennem teate üles et sellel ja sellel kuupäeval on koht kinni. isegi kui sellel ajal keegi seal on, ei tohiks probleemi tekkida. plaanin ise hommikul sinna koha minna ja kohta vaba hoida.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta