Azlk 2137 1979 List_man

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

Rakveres on üks turbokas veel valmimas :smokin Muidugi, sissepritse ja suurema turboga :)
Kasutaja avatar
kristenprii
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Apr 2009 14:14
Asukoht: Põltsamaa

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas kristenprii »

No vaata mis välja tuleb :lol
Äkki võiks sellest masinast ja kulgevast tööst ka siin keegi teema teha, kes sellega tihedamini kokku puutub, et saaks klubilasi kursis hoida jne. :P
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

CO-d ja muud näitajad olid minu üllatseks kõik ilusti Paigas. Ülevaatusel tuli välja, et käsipidurit tõmmates ei pidurda parempoolne ratas kõige paremini... peab seda millalgi uurima. Tava piduriga oli kõik ühtlane. Peab vist eksentrikust peale keerama. Kuramuse differ teeb ka ikka jubedat häält.. kellelgi ei ole mõnda korralikku üle?


Kuradi vargad tõmbasid vahepeal paagi ka tühjaks... on ikka ahvid. Lõhkusid mu uhke lukuga korgi ära :angry

Käisin seda teist projekti ka vaatamas, kuid see seisab hetkel. Pole seal midagi uut tehtud.
Kasutaja avatar
kristenprii
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Apr 2009 14:14
Asukoht: Põltsamaa

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas kristenprii »

List_man kirjutas:CO-d ja muud näitajad olid minu üllatseks kõik ilusti Paigas. Ülevaatusel tuli välja, et käsipidurit tõmmates ei pidurda parempoolne ratas kõige paremini... peab seda millalgi uurima. Tava piduriga oli kõik ühtlane. Peab vist eksentrikust peale keerama. Kuramuse differ teeb ka ikka jubedat häält.. kellelgi ei ole mõnda korralikku üle?


Kuradi vargad tõmbasid vahepeal paagi ka tühjaks... on ikka ahvid. Lõhkusid mu uhke lukuga korgi ära :angry

Käisin seda teist projekti ka vaatamas, kuid see seisab hetkel. Pole seal midagi uut tehtud.

Mul oleks sulle tavaline 2140-e differ pakkuda, täiesti korras, ei teinud mingit häält, ise vahetasin SL-i diffri vastu ära.
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

Krt eile andis siduri survelaager saba, jeeli-jeeli saab käigu sisse. Igatahes, mingi päev on jälle sisustatud kasti maha võtmisega.

Niiplaju uudiseid siis vahepeal.
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

Vaatan siin ja mõtlen ja mõtlen...

keegi kunagi rääkis tagurpidisest faceliftist :lol (ehk siis vanema nina ette pookimisest) Mulle meeldib 408 nina. Tagatuled ja tiivad ju niikuinii 408 omad. Praegu ongi selline tunne et keegi oleks mingi aeg uuema nina ette pookinud :P
Kruttiks sellise nina oma 2137-le ette, läheks välimus oluliselt ilusamaks minu jaoks 8) j

Selleks aga oleks vaja vist kogu esiotsa detaile?
Tiivad
Põll
Kapott
ja kõik muud tuled ja viled
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas Manks »

List_man kirjutas:Vaatan siin ja mõtlen ja mõtlen...

keegi kunagi rääkis tagurpidisest faceliftist :lol (ehk siis vanema nina ette pookimisest) Mulle meeldib 408 nina. Tagatuled ja tiivad ju niikuinii 408 omad. Praegu ongi selline tunne et keegi oleks mingi aeg uuema nina ette pookinud :P
Kruttiks sellise nina oma 2137-le ette, läheks välimus oluliselt ilusamaks minu jaoks 8) j

Selleks aga oleks vaja vist kogu esiotsa detaile?
Tiivad
Põll
Kapott
ja kõik muud tuled ja viled
Ülevaatuspunktis küsisin, et kas ma tohin oma 427 -le 2140 esiosa pleki ringi panna. Vastus oli eitav, kuna muutub auto mark. Aga kui plekid vaikselt ära vahetad ja ülevaatuse meestele midagi ei ütle, siis ilmselt lasevad läbi küll :)
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
hard0
Postitusi: 360
Liitunud: 22 Mai 2010 21:29

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas hard0 »

Ja kui keegi küsib, siis ütled et vanaisa vene ajal tegi:D
AZLK 426(427) 1973
AZLK 2140 "Rallye" 1977
hard0
Postitusi: 360
Liitunud: 22 Mai 2010 21:29

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas hard0 »

Sellist 408 ninaga universaali on isegi mõni tehtud, vähemalt mul paar pilti nendest olemas on.

Pilt
Pilt
AZLK 426(427) 1973
AZLK 2140 "Rallye" 1977
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas Manks »

hard0 kirjutas:Sellist 408 ninaga universaali on isegi mõni tehtud, vähemalt mul paar pilti nendest olemas on.

Pilt
Pilt
Kui õieti mäletan, siis Moskiitol selline kuuri all ja ootab oma aega. Tegemist mudeliga 426. Huvitav, kas sellel mudelil on orginaalis tagaluuk kahes, või ühes osas?
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Vasta