võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas moskiito »

Kollane kirjutas:Klubi teha MTÜna, aasta peale saab ju annetustena liikmetepoolt pisikese summa, mis läheks IT poolele. Easy. Kokkutuled ei pea ju iga nädal toimuma, kasvõi kord suve jooksul :)



Kollane @ oma arvamus.
klubi ongi juba ammu MTÜ-na arvel kuid paistab et on tekkinud küsimus selles kui suured mosse sõbrad oleme et seda masinat elus hoida. Foorumis võime ju kõik rääkida et mul on sellinne ja taoline masin, teen selliseid asju tollel masinal aga kui me jääme kõik oma nurka kõpitsema, siis kogu sellinne kraam sureb varsti välja.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
croco
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Veebr 2009 21:23
Asukoht: Tartu

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas croco »

Oleks plaan lasta teha kleepsud oma mossele.....
Nimelt "Moskvits klubi" umbes sama pikalt kui on tegelikuses "Moskvits liiga" kleeps....
Lihtsalt tahaks rahvalt uurida, et äkki tahab keegi veel omale "Moskvits klubi" kleepse siis üks tegemine...kuna hetkel rallit sõitma ei hakka aga plaanis kunagi tulevikus oleks ning seniks mõtlesin panna kleepsud moskvits klubi-na...erineda hallist massist ning kui teistel on ka samasugused kleepsud küljes siis oleks hea aru saada linnas sõites, et äkki on keegi oma klubi vend kh.... :D
Kuna ma olen tähelepannud, et keegi ei viitsi seda asja ajada...siis huvi pärast küsin teilt äkki tahab ka keegi veel neid kleepse, ja kas üldse klubi jumalad lubavad mul oma mosse külge sellised kleepsud panna või mitte....
Lugupidamisega Croco ;)
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas sass »

Vanas foorumis oli teema kleepsude kohta juba olemas ja osadel on kleepsud ka olemas.
croco
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Veebr 2009 21:23
Asukoht: Tartu

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas croco »

sass kirjutas:Vanas foorumis oli teema kleepsude kohta juba olemas ja osadel on kleepsud ka olemas.

Asi selles, ma ei taha nii väikest ma tahan suurelt ja trükitähtedega lasta teha et samasuurelt naqu moskvits liiga kleeps... et paistaks ikka silma :)
Nii et kui kellegil huvi ka suuremat saada siis andke teada ;)
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas mosse345 »

Suurem kallim ka.Oleneb kui tegemiseks läheb ja hind on öeldud,siis isegi vaatab võib olla tellin ka siis mina. :)
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
Kasutaja avatar
fire-dragon
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Veebr 2009 17:52
Asukoht: vaida
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas fire-dragon »

aga palju selle suure kleeosu hinnaks võib kujuneda.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas carrec »

Keegi ei saa keelata teil selliseid kleepse autole panna, kuid need ei ole ametlikud mosseklubi kleepsud. Ametlikud on tulemas ja need väljastatakse rangelt ainult mosseklubi liikmetele.
Praegu on olukord selline, et klubi kui selline eksisteerib vaid foorumi näol, peale kevadist sõitu hakkab selgemaks saama, kui palju on tõelisi huvilisi, et klubi eksisteeriks. Siin foorumis oli küsitlus üleval, kuid paljudel ei olnud ju klubi kui "juriidilist keha" vaja, nagu selgus postitustest. Mõne tõsiselt võetava kodanikuga ei ole mõtet üleval pidada juriidilist klubi, sest kulud lähevad liiga suureks (raamatupidamine, kodulehe ülalpidamine)
Eelnevat silmas pidades, kui ei ole juriidilist klubi, ei ole ka mingeid ametlikke klubi kleepse. Praegust olukorda silmas pidades on ikkagi õigem teha mosseklubi foorumi aadressiga kleepsud, sest jah klubi kleepsu ei ole veel olemas. Milline ta rulevikus olema saab, on veel otsustamata, kõik sõltub kevadisest sõidust kui palju sinna huvilisi koku tuleb. Mingi kolme-nelja huvilise pärast ei ole klubi vaja üleval pidada!
See on ametlik seisukoht!

Tervitades Margus Künnap
Mosseklubi juhatuse esimees!
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas M410 »

Selle kevadise kogunemise põhjal, kui palju tegelasi maikuus toimuvale sõidule tuleb, on ennatlik paikapanevaid järeldusi teha ühe või teise inimese huvi(puuduse) kohta. Et justkui need, kes mingil põhjusel sõidust osa võtta ei saa, need pole mitte mingisugused "Moskvitšite" või nende autodega seonduvad nö. tõsised huvilised, nagu ma siin olen näinud mitmeid kordi rõhutavat.
Mõni vanem autoomanik võibolla lihtsalt ei julge oma neljarattalise vanakesega hakata ühest Eesti otsast teise Eesti otsa sõitma, sest et kunagi ei või teada, kuna üks või teine "sõlm" või detail töölepingu üles ütleb. Ja siis on probleeme kui palju. Eriti veel siis, kui on teada, et kohe-kohe peab praami peale jõudma jne. jne.

Näiteks eelmisel aastal Tamsalus korraldatud suvepäevade raames see Moskvitšite kogunemine ei olnud teab kui suurelt-laialt promotud. Paaris Järvamaa lehes ja mõne väikelinna teadetetahvlil oli vast kuulutus, aga see oli ka kõik. Sellegipoolest oli autodega osalejaid päris mitu tükki.
Nii et kes saab ja aeg või rahakott lubab, see võtab nagunii teie Saaremaa üritusest osa.
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas TheoK »

carrec kirjutas: Mosseklubi juhatuse esimees!
Tekkis üks küsimus. Kui ei ole juriidilist klubi, siis kuidas saab olla keegi juhatuse esimees? Samas kas kuskil on olemas äkki juhatuse nimekiri vms?

Selle huvi koha pealt nõustun M410-ga.

Tervit.
TheoK
Endine Super-Lux.
croco
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Veebr 2009 21:23
Asukoht: Tartu

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas croco »

No nii uurisin siis kleepsude kohta ja Esimene 93x8 cm ... 30 eeku/tk ehk siis kui keegi tartus ei ela peab postiga saatma ning lisandub postikulu sellele ;)
Kes huvitatud andku märku mulle erasõnumina või msni: puksiir@hotmail.com
Vasta