võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas moskiito »

TheoK kirjutas:
carrec kirjutas: Mosseklubi juhatuse esimees!
Tekkis üks küsimus. Kui ei ole juriidilist klubi, siis kuidas saab olla keegi juhatuse esimees? Samas kas kuskil on olemas äkki juhatuse nimekiri vms?

Selle huvi koha pealt nõustun M410-ga.

Tervit.
TheoK
hetkel on mosseklubi juriidiline MTÜ asutus, seega on ka selline asi olemas nagu juhatus.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas TheoK »

Tänud.

Kas keegi võiks ka liikmed avaldada?
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas moskiito »

TheoK kirjutas:Tänud.

Kas keegi võiks ka liikmed avaldada?
sellega on nõks keeruline lugu, vana juhatus ei ole huvitatud eriti selle klubiga tegelemisest, ainukesed vanad tegelased kes on huvitatud klubi tegutsemisest on neeme ja cerrec. Mais tuleval üritusel on planis ka uus juhatus paika panna ning siis saab ka täiuslikuma nimekirja teha, kes on liige kes mitte.
pm klubi kui selline oli varjusurmas oma mitu head aastat ning alles see aasta on klubi kui sellinne uuesti liikuma hakkanud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas Neeme »

Kui keegi soovib teada ükskõik OÜ, AS, MTÜ jne andmeid, siis need on avalikult üleval. Tasuta. Varemalt pidid 25.- viskama. Päringut saab teostada siit: https://ar.eer.ee/lihtparing.py
Muidugi see, et klubi vahepeal kiratses, on üsna mitmeid põhjuseid. Eks ma ise olin ka siin laisk vahepeal, pole nagu asja kallal üsna tükk aega olnud. Kui klubi sai loodud, siis olin Tallinna elanik, aga poole aasta pärast tuli õnneks mõistus koju ja hülgasin selle Mõttetu Linna. Krt, seitse aastat võttis aega. On ikka pikad juhtmed. No ja siis edasi läks kogu aeg pere ning enda tegemiste käimalükkamise peale. Ega praegugi pole aega ülearu, tänu majanduslangusele jääb vabat aega üha vähemaks.
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas Kombimiis »

Kuidas käib liikmete selekteerimine? A la liikmemaks? Mõistliku aastamaksuga klubis olen mina käpp :beer
Vasta