suvised üritused

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas marko »

Tarmo kirjutas:Vägisi tekib mulje, et kallitel kaasklubilastel on hirmus vastukarva Moskvich-tüüpi autoga sõitmine. Päris kummaline kohe ...
Mina pean tõdema, et viimastel aastatel on saanud selgelt liiga vähe mossega sõita ja ei ole kohe mitte midagi ükskõik millisesse Eestimaa punkti veeremise vastu. Olgu see siis igal aastal sama koht või eelmise ürituse lõpetamie koht.
Kuskil põõsastes sääski sööta, telkida või end oimetuks juua võib igaüks ka ilma mosseürituseta ning täitsa omaenda kodukülas takkapihta!
Kellel on tahtmist, jaksu ja võimalusi üritus korraldada, see ka ütleb kust ja kuhu.
Ja nii ongi!

Ma olen pea 10 aastat igapäevaselt mossega ringi sõitnud ja aastane läbisõit 30-40 000 km kanti,aga lihtsalt mõne jaoks seab piirid finants küsimus kuna tänapäeval kütus suht kallis ja igaüks ei saa seda luksust kahjuks lubada,et niisama ringi sõita.Siis peaks ka nendega arvestama natuke.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 66
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: suvised üritused

Postitus Postitas Tarmo »

marko kirjutas:Ma olen pea 10 aastat igapäevaselt mossega ringi sõitnud ja aastane läbisõit 30-40 000 km kanti,aga lihtsalt mõne jaoks seab piirid finants küsimus kuna tänapäeval kütus suht kallis ja igaüks ei saa seda luksust kahjuks lubada,et niisama ringi sõita.Siis peaks ka nendega arvestama natuke.
Tõsi ta on, et elu ongi karm, aga see-eest ebaõiglane ...
Jutt on siis ilmselt ca 15 liitrisest bensiini lisakulust. Rumal minust tõesti, et ise selle peale ei tulnud. Vabandan.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas marko »

Vabandada pole nüüd vaja,aga ma püüjan lihtsalt juhtida tähelepanu sellele,et me kõik arvestaksime kaaskodanikega.Kuna oli teada,et päris mitmetel tõsistel mosseomanikel ja foorumikasutajatel jäi eelmisele suursõidule tulematta just majanduslike raskuste tõttu kahjuks.
Aga läheme nüüd olemasoleva teemaga edasi ja ootame kõigi ettepanekuid,arvamusi jne.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: suvised üritused

Postitus Postitas Edel »

Erinevatel põhjustel pole ise siiani osa võtta saanud aga pakuks stardikohana Türi.
kopamees
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Nov 2010 23:02
Asukoht: Rakvere

Re: suvised üritused

Postitus Postitas kopamees »

Kokkusaamiskoht võiks tõesti igal aastal ikka eri kohas olla.Esiteks vaheldus ja teiseks,oleks see nagu ses suhtes õiglane ka, et kord on lõuna eestist tulijal pikem tee, siis järgmine kord jälle harju kandi omadel jne.Loodan et saite mu mõttest aru.
Kes teisele auku kaevab sellel on ekskavaator
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: suvised üritused

Postitus Postitas mossejumal »

Lõpetage oma stardikoha jutuga ära.Vahet sel on kus see start on.Tõsised mossevennad on kohal.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

mossejumal kirjutas:Lõpetage oma stardikoha jutuga ära.Vahet sel on kus see start on.Tõsised mossevennad on kohal.
õige mossemehe jutt :rokib

jääme siis esialgu selle juurde et olenevalt teekonna asukohtast, vastav kogunemiskoht.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: suvised üritused

Postitus Postitas SanderV »

pakuks stardikohaks riia
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: suvised üritused

Postitus Postitas stern100 »

Ma mõtlesin et see suvi load käes ja tuleks lööks ka mesti aga Riia... :err :err Nimelt vaesel koolipoisil ei jagu ressurssi et nii kaugele rännata :D Aga ärge minu pärast endid takistada laske. Jälgin hoolega teie arutelu ja siis suvel selgub kas olen ka tulemas.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:pakuks stardikohaks riia
entusjast.


praeguseks v
iks wax teema vast lukku panna ning uuesti üles soojendada suvisel ajal lõkke tule ääres.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta