MOSKVICH 21403 1983 a. TALUPOEG TALUJA

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: MOSKVICH 21403 1983 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas MAZ »

Lume lükkamise koha pealt ütlen,et eelmine aasta jäi mul piruka mosse välja ja kuudi peale kogunenud lumi,litsus kuudi katuse korralikult sisse,ehk siis keskelt on selgelt lohus asi. Aga kuna seal kuudi sees mingeid tugi konstruktsioone ka pole siis oli see nagu pressiga peale vajutamine.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
romet
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Veebr 2011 13:46

Re: MOSKVICH 21403 1983 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas romet »

Tere!
Olen Lenduri (Enn Romet )tütar ja tahan tänada selle eest, et mu isa auto päästsite ja see vanaraukas sel hetkel kui ta seda müüs, ei sattunud. Isale oli see auto väga tähtis ja tean kuidas ta sellega vaeva ja vatti nägi...Ta kindlasti hoiab Teile pöialt sealt , kus ta hetkel on ja on tänuulik.

Tervitades, Reet
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: MOSKVICH 21403 1983 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

romet kirjutas:Tere!
Olen Lenduri (Enn Romet )tütar ja tahan tänada selle eest, et mu isa auto päästsite ja see vanaraukas sel hetkel kui ta seda müüs, ei sattunud. Isale oli see auto väga tähtis ja tean kuidas ta sellega vaeva ja vatti nägi...Ta kindlasti hoiab Teile pöialt sealt , kus ta hetkel on ja on tänuulik.

Tervitades, Reet

Väga liigutav lugu! Ei oleks sellist asja lootnudki. Eks edaspidi hoiame kontakti ja katsun siia selle auto ja remondi kohta tsipa rohkem materjali lisada.
Nii et sõbrad! Pidage vahest meeles ka oma autode eelmisi omanikke! Kui muud ei jõua ja ei saa,siis hea sõna ja teoga . :beer .

Tervitab Toomas.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Vasta