IŽ 2715 1989 WENNAD

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

Re: IŽ 2715 1989 WENNAD

Postitus Postitas Wennad »

Täpselt nii eest ja tagant on lõigatud välja ja koopa laiendid asemele keevitatud!!
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Kasutaja avatar
Mastermees
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Veebr 2011 21:49

Re: IŽ 2715 1989 WENNAD

Postitus Postitas Mastermees »

Wennad kirjutas:Täpselt nii eest ja tagant on lõigatud välja ja koopa laiendid asemele keevitatud!!
Ai ma olen kade su tagumiste velgede järgi.. ära ei müü? maksaks kalist raha :D Leidsin kah siin ühe toyota crowni aga ei see ei anna.. ütles, et terve auto pean ära ostma..aga tervet autot küll velgede pärast ostma ei hakka:D
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IŽ 2715 1989 WENNAD

Postitus Postitas mossejumal »

On muidu projekti kallal toimunud ka midagi? :)
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

Re: IŽ 2715 1989 WENNAD

Postitus Postitas Wennad »

Mastermees kirjutas:
Wennad kirjutas:Täpselt nii eest ja tagant on lõigatud välja ja koopa laiendid asemele keevitatud!!
Ai ma olen kade su tagumiste velgede järgi.. ära ei müü? maksaks kalist raha :D Leidsin kah siin ühe toyota crowni aga ei see ei anna.. ütles, et terve auto pean ära ostma..aga tervet autot küll velgede pärast ostma ei hakka:D

Siis hea kui saab kedagi kadetaks teha :D Ei raatsi maha müüja ikka sobivad nagu rusikas silma auku alla:) kas pilte ka sellest toyotast kellel need veljed all?
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

Re: IŽ 2715 1989 WENNAD

Postitus Postitas Wennad »

mossejumal kirjutas:On muidu projekti kallal toimunud ka midagi? :)
Projekti kallal hetkel pole midagi erilist veel midagi teha jõudnud loodab et saab see suvi hakata tegema korralikult ja pühendatada ennast masinale :)
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Kasutaja avatar
Mastermees
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Veebr 2011 21:49

Re: IŽ 2715 1989 WENNAD

Postitus Postitas Mastermees »

Wennad kirjutas:
Mastermees kirjutas:
Wennad kirjutas:Täpselt nii eest ja tagant on lõigatud välja ja koopa laiendid asemele keevitatud!!
Ai ma olen kade su tagumiste velgede järgi.. ära ei müü? maksaks kalist raha :D Leidsin kah siin ühe toyota crowni aga ei see ei anna.. ütles, et terve auto pean ära ostma..aga tervet autot küll velgede pärast ostma ei hakka:D

Siis hea kui saab kedagi kadetaks teha :D Ei raatsi maha müüja ikka sobivad nagu rusikas silma auku alla:) kas pilte ka sellest toyotast kellel need veljed all?
midagi sellist ehk... loodan, et link avaneb
http://www.motors.ee/Default.aspx?page= ... &id=311004
Vasta