suvised üritused

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: suvised üritused

Postitus Postitas risto626 »

mario kirjutas:sel juhul saaks ma ennast ka kaasa sokutada ja mossemehi üle kaeda :D
Mul oleks väga hea meel kui sa ühineksid! :beer tagaistmele (nagu üle-eelmisel aastal) ja tuld.
mustdeemon
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Mär 2009 17:36

Re: suvised üritused

Postitus Postitas mustdeemon »

Minu mosse viisid kunagi rotid maja eest ära :angry
Aga räägiks ka hea meelega mosse rahvaga :)
Ma tean üht ilusat kohta raplamaal kus on suur lõkkeplats ja lähedal asub järveke ning mingi külapood on ka kohe külje all...
Ainult et, seal ei pakuta öömaja aga koht on vaikne ja rahulik.
t6ivo
Postitusi: 33
Liitunud: 18 Apr 2010 13:53

Re: suvised üritused

Postitus Postitas t6ivo »

Kas keegi veel tegeleb suvise üritusega? Oleks ehk aeg teema üles võtta uuesti?
Viibiksin ka ise ühel meeldival suvisel üritusel, kui see peaks toimuma enne Juuli kuud.
Tõivo
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas marko »

Selle kuu jooksul peaks ühhteist selguma ja eks selle kohta tuleb ka teema arutlusele kus mis ja millal :) Kus seekord suvine sõit aset leiab selle kohta oli ka kuskil vihje :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

suvine üritus toimub üsna kindlalt juuli teisel poolel. 16-17 juuli oli alguses plaanitud, aga siis selgus et suguvõsa kokkutulek sellel päeval. seega praegu on soolas 23-24 juuli. Juuni keskpaigaks saan ka teekonna maha märgitud kaardile.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: suvised üritused

Postitus Postitas Seenior »

Juulikuu probleem ongi see,et on suveürituste tippaeg ja ka muid ahvatlusi-puhkusereise palju.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

Seenior kirjutas:Juulikuu probleem ongi see,et on suveürituste tippaeg ja ka muid ahvatlusi-puhkusereise palju.
aga see paraku ka kõige soojem kuu suvel. kui paneksin juuni kuu sisse, oleks taas häda, liiga palju üritusi igal pool. mai ei sobi, sest liiga külm, august ei sobi, kuna enamikel vaja koolilaste tarvis õppevahendeid muretseda jne.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: suvised üritused

Postitus Postitas wolfe »

Mina olen poolt , jõuab selleks ajaks masina ilusti või vähemalt enamvähem korda . :auto Suur sõidul näeme !!! :rokib
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: suvised üritused

Postitus Postitas wax »

Pole 2 aastat mossega sõinud. Sel nädalavahetusel ajan 412 garaaži ja löön rellaka sisse. Kui hästi läheb, siis suviseks ürituseks taas ratastel :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

küsimus rahva käest:
Kui paljud oleksid nõus ürituse eest maksma? Nimelt on tiimil plaanis juurutada traditsjoon, ning meene tarvis oleks vaja teie poolset toetust, selle summaga mis üle jääb, meene soetamisest, muretseks laagriplatsile söögj ja joogipoolset kraami. Esialgu olen mina pakkunud 5 eurot, aga kas iga inimese eest või ekipaaši eest, on veel lahtine.
Mida arvate?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta