K 2140 kütusenäidik

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas mossejumal »

no mul on paak täis mossel ja näidik näitas nulli siis koputassin armatuuri ja näidiku peale nüüd on näidiku osuti seal kus peab olema.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 638
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas Seenior »

Kui juhe lahti ja seier näitab täis paaki,tähendab,et juhtmed ja näitur on OK.Paagi andur- ujuk ongi tavaliselt probleemiks,tihti on ka uued ujukid vigased.Kontrolli ka,kas ujuki korpus läbi bensupaagi ikka massi saab.
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas svenson01 »

mossejumala pakutud variant tulemust ei anna aga massi värki katsetan,aga ise kahtlustan ka vigast ujukit,tundub et teine oli ka praak tuleb edasi katsetada..tänud vastuste eest edastan kindlasti ka lahenduse

tänades kõiki kes aega leidsid!
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas mossejumal »

svenson anna mulle ka vastus teada. mul mingi jama ei toimi nagu peab,vahest nagu hüppab ja siis ei tõuse üldse kui süüde sees.
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas svenson01 »

lisaks kütusenäidikule lõpetas eile töötamise ka laadimine,ühekorra ons eda varemgi juhtunud aga järgmine kord käima pannes hakkas ise uuesti tööle

täna hakkan siis lahkama vigasid
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas viirusboy »

svenson01 kirjutas:lisaks kütusenäidikule lõpetas eile töötamise ka laadimine,ühekorra ons eda varemgi juhtunud aga järgmine kord käima pannes hakkas ise uuesti tööle

täna hakkan siis lahkama vigasid
Vaatan et sa oled saanud omale korraliku vene masina.. Üks viga ajab teist taga.. Mul punasega sama lugu.. Saan ühe asja korda on 3 asja rikkis.. -.-
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: K 2140 kütusenäidik

Postitus Postitas svenson01 »

laadimise probleem on harjad..nüüd muidugi laeb aga käivitan vändast..pool pööret ja töötab
kütusenäidik hakkas arvatavasti toimima kui sai vahetatud uuesti ujuk.
minu probleemid on tingitud sellest et masin seisab 8 kuud,vahepeal ei sõida vahest harva käivitan ja sõidab ainult suvekuudel ilusate ilmadega..seismine on auto surm teadagi
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Vasta