Veab ikka mõnel

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Veab ikka mõnel

Postitus Postitas SanderV »

mis asjad sul need punased ja beezid asjad seal taustaks on?
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Veab ikka mõnel

Postitus Postitas Martpoiss »

Kolli sa jõuad varsti järgi oma kollektsiooniga sellele tüübile :lol Palju sul autosid kokku on juba?

Tegelikult selliseid suuri kollektsioone on Euroopas päris mitu ja mitmed on ka eramuuseumid, kuhu saab vaatama minna. ühest on juttu näiteks selles teemas Kes viitsib võib sealt foorumist veel vaba teema alt Peebu reisijutte lugeda, ta käib Euroopas ringradadel sõitmas ja külastab automuuseume ning kirjutab väga huvitavalt ja paljude piltidega oma reisidest.

Ok otsisin ühe lingi välja ka: siin on paarist huvitavast kollektsioonist kirjutatud ja palju muud huvitavat juttu ka
fomoco
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Okt 2011 13:48

Re: Veab ikka mõnel

Postitus Postitas fomoco »

Äge

Mulgi on üks neist garaazinurgas.


Pedaalidega cabrio :D
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Veab ikka mõnel

Postitus Postitas wax »

kOll kirjutas:Ja teine auto, millega sealt ära tulin on just FoMoCo toodang.
Tuttav 1969 aasta menufilmist "James Bond - On Her Majesty's Secret Service"
Nüüd saame mosse-mercury ühisklubi teha :D Mul kah peres lisaks mossedele üks 1974 aasta Merc :P
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Veab ikka mõnel

Postitus Postitas kOll »

Mis värk selle /shift/ nupuga enamusel on, et mu kasutajanime õigesti ei saa kirjutatud??? (ei käi ainult siinse teema kohta)

Martpoiss kirjutas:Kolli sa jõuad varsti järgi oma kollektsiooniga sellele tüübile :lol Palju sul autosid kokku on juba?
:lol no vaevalt küll, seal kollektsioonis on keskmise auto väärtus umbes-täpselt-keskeltläbi nii 25 000 (alates 5 000 kuni 80 000) aga mina mässan siin porimülkas nõukogude inimese masinatega, mille eest mõni kodanik ei maksaks metalli hinda ka...
Martpoiss kirjutas:...
Tegelikult selliseid suuri kollektsioone on Euroopas päris mitu ja mitmed on ka eramuuseumid, kuhu saab vaatama minna. ühest on juttu näiteks selles teemas Kes viitsib võib sealt foorumist veel vaba teema alt Peebu reisijutte lugeda, ta käib Euroopas ringradadel sõitmas ja külastab automuuseume ning kirjutab väga huvitavalt ja paljude piltidega oma reisidest...
Jep, olen minagi nende õnnelike seas, kes saanud Nürburgring´i G-sid pea-aegu, et tühjal rajal kogeda. Tänapäeval juba kahjuks võimatu.
"Kogemata sisse unustatud" kaamera jäädvustusi BMW Dingolfing´u tehasest võin näidata mõnel klubiüritusel ;)

wax kirjutas:...
Nüüd saame mosse-mercury ühisklubi teha :D Mul kah peres lisaks mossedele üks 1974 aasta Merc :P
Pilt
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Veab ikka mõnel

Postitus Postitas MAZ »

Kes ei tea,siis Mercury,Lincoln ja Ford kuuluvad kõik Ford Motors company alla ;)
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Vasta