Bensiinipumba hind

Üldised probleemid mossega
Vasta
Kasutaja avatar
Kaisa
Postitusi: 27
Liitunud: 22 Juun 2011 23:08
Asukoht: Kärdla

Bensiinipumba hind

Postitus Postitas Kaisa »

Tere!

Ei osanud ühegi teise teema alla postida...

Mure selline, et bensiinipump otsustas minu Mossel üles öelda ja nüüd on uut vaja. Uut minu autole, pigem ärgu päris uus olgu.
Tahaksin teada pumpade keskmist hinda, et Hiiumaa turul liiga tugevasti petta ei saaks.

Tänades
Kaisa

PS: igasugune number aitab mul selgusele jõuda :)
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas sass »

No kasutatud pumbad peaks liikuma väga soodsalt, aga samas ei tea kunagi täpselt, mis seisus need on. (3-5€ vahemikku jäävad). Uued pumbad pisut kallimad, aga kui ma ei eksi, siis vist jäi hind 13-17€ juurde.

Lihtsam on foorumis küsida, ehk kellelgi üle ja on nöus möistliku hinnaga loovutama.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas stern100 »

sass kirjutas:No kasutatud pumbad peaks liikuma väga soodsalt, aga samas ei tea kunagi täpselt, mis seisus need on. (3-5€ vahemikku jäävad). Uued pumbad pisut kallimad, aga kui ma ei eksi, siis vist jäi hind 13-17€ juurde.

Lihtsam on foorumis küsida, ehk kellelgi üle ja on nöus möistliku hinnaga loovutama.
Sigulli tüüpi uus pump 20-40 euri olenevalt poest. Haapsalust sai vist 22 euriga kätte. Volgas jäi vist 30ne kanti hind.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
azlksl
Postitusi: 19
Liitunud: 22 Veebr 2012 16:45
Asukoht: hiiumaa

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas azlksl »

hiiumaal sustri poest ära osta see on pask lõõb selise surve et karpas nõel ei pea
ja hind oli 15€
kõige lihtsam tee vana korda seal pole midagi rasket
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas SanderV »

ostsin käinast kollasest poest selle kõva siksi pumba uue, mis kohandatud mossele, hind nagu stern ütles ei mäleta enam.. aga oli hind väärt.. hoiab bensu hästi üleval, hea surve(kui klapp korras siis timmist) ja pumpab juba mõne korraga bensu paagist üles.. isegi kui on ära vajunud bens kuudega siis ei peagi üles pumpama nats käiad ja pumpab juba ise bena üles... koll oli ees juba nende pumbadega nussimisest.. nimelt tänapäeva remont komplektides uued klapid (kummid) on mingid imelikud, mis paisuvad bensu saades ligi 2x ja jäävad kinni ja koguaeg 1 keberniit käis..
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas sass »

Käisin Kuressaares poes korra, ühtlasi vaatasin hinda - 12,76€ oli uus pump mossele.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas moskiito »

azlksl kirjutas:hiiumaal sustri poest ära osta see on pask lõõb selise surve et karpas nõel ei pea
ja hind oli 15€
kõige lihtsam tee vana korda seal pole midagi rasket
kui nõel ei pea uue pumbaga, siis nõel läbi ja vajab väljavahetamist. mehaaniline pump ei suuda kunagi sellist survet üles pumbata.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
azlksl
Postitusi: 19
Liitunud: 22 Veebr 2012 16:45
Asukoht: hiiumaa

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas azlksl »

nõel on ka uus aga lihtsalt pump lõõp sellise surve
Kasutaja avatar
Kaisa
Postitusi: 27
Liitunud: 22 Juun 2011 23:08
Asukoht: Kärdla

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas Kaisa »

Suur-suur aitäh teile :)
Hinnad on nüüd kohe palju selgemad.
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: Bensiinipumba hind

Postitus Postitas hannes24 »

mul vedeleb 1 see sigulli tüüpi pump mossele mingi max 10eur hinnaga annaks ära küll.
"ONU HEINO RALLITIIM"
Vasta