Mosseklubi t-särkide tellimine

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas moskiito »

hääletamine om suht möttetu sest nii palju kui om lambaid karjamaal, on ka sama palju erinevaid soove ja kõigile meele järgi om võimatu olla.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas SanderV »

miks siis üldse riigikogu valitakse.. samahästi võib seal õelda, et niipalju kui on lambaid karjamaal niikaua ka erinevaid soove, niiet valimine oleks suht mõttetu :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:miks siis üldse riigikogu valitakse.. samahästi võib seal õelda, et niipalju kui on lambaid karjamaal niikaua ka erinevaid soove, niiet valimine oleks suht mõttetu :D
OT Off: aga tegelt see ongi mõttetu sest kui palju meie saame sõna öelda seaduste tegemises? :D


OT On: Sellise väikese asjapärast pole vaja nüüd kiunu kl üles ajama hakkata. See ju ainult särk, kui ei meeldi ära osta.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas Seenior »

Idee on kena,aga kas särgi põhivärv mingi tumedam ei võiks olla,mossemeestel on ikka käed tihti õlised ja oleks praktilisem,kui iga väike plekike kohe silma ei hakka.Olen ise päris palju valge särgiga (töö)sõidus olnud ja tumedama asja eeliseid kogenud.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas SanderV »

moskiito kirjutas:
SanderV kirjutas:miks siis üldse riigikogu valitakse.. samahästi võib seal õelda, et niipalju kui on lambaid karjamaal niikaua ka erinevaid soove, niiet valimine oleks suht mõttetu :D
OT Off: aga tegelt see ongi mõttetu sest kui palju meie saame sõna öelda seaduste tegemises? :D


OT On: Sellise väikese asjapärast pole vaja nüüd kiunu kl üles ajama hakkata. See ju ainult särk, kui ei meeldi ära osta.
OT : tglt saad natuke ikka seaduste tegemistes kaasa küll rääkida.. ma ei viitsi pikemalt seletada... aga tegu ju ikkagi hääletusega mitte küsitlusega. Ala mingi 3-4 kombinatsiooni/värvi hääletusele ja kõik valivad mis meeldib.. enim hääli saanud särk läheb käiku
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas väikevend »

Olen ka tumedama särgi poolt. Pakun näiteks välja must särk ja samasugused kirjad valge värviga?
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas ABS »

Särgi tellimine ikkagi vabatahtlik mitte kohustuslik,nagu ma aru olen saanud.Väike selgitus - kellele meeldib see tellib,kellele ei meeldi see ei telli.Tegelt see ei ole ju üldse keeruline,milleks väikestest asjadest probleemi teha ??? :beer
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas Gustav »

väikevend kirjutas:Olen ka tumedama särgi poolt. Pakun näiteks välja must särk ja samasugused kirjad valge värviga?
Musta särgiga hakkab suvepäikese käes hirmus palav.
IZ 412 IE '82
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas wax »

Üleni ühte värvi särk on igav, olgu ta siis must või valge või ükskõik mis värvi, seepärast valisingi kahevärvilise. Valge+värvilised varrukad on kõige kiiremini saada ning normaalse laoseisuga.
Uurisin praegu ka must-punane varianti, kuid see on ~2€ kallim ning tellimisel...

Aga kui enamus soovib kõige tavalisemat igavat üleni musta särki valgete kirjadega, siis eks teeme sellised. ;)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi t-särkide tellimine

Postitus Postitas SanderV »

mulle meeldiks see must-punane, sama värvi punase kirjaga logo ja tekst sama koha peal kus muidu
E: ei viitsind väga hullu shoppi teha aga ala sjukene..
http://nowpic.com/?photo=2012-05/8cf68fe3

Pilt
Vasta