Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas carrec »

Mul küll töötab perfektselt, suur tänu võrratult tubli töö eest.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas moskiito »

carrec kirjutas:Mul küll töötab perfektselt, suur tänu võrratult tubli töö eest.
siis ikkagi jõhvi saasta arvuti viga :(
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas kOll »

moskiito kirjutas:küsimus, kuidas viimsi rahvas kohale jõudis? kas reduktor kukkus alt ära või vedas ikka koduni välja ka?
Viimsi rahvas jäi veel pühapäevaks saarele.
http://picasaweb.google.com/meepott/Mos ... oit?pli=1# - laupäev
http://picasaweb.google.com/kOll.eu/161 ... rsoit2009# - homikune "aftermath" ja paar pilti tagasiteelt.


Tänud ja jaksu korraldajatele edaspidiseks!
Amen! :hail
Viimati muutis kOll, 18 Mai 2009 18:49, muudetud 1 kord kokku.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas kaupov »

Tänud korraldajatele mõnusa ürituse eest. Kahjuks mu masinale need vahepeatused üldse ei meeldinud. Tagasiteel pidas saare peal end õnneks hästi üleval aga praamilt maha sõitmisel otsustas taas kütusepump rämedalt iseloomu näitama hakata. Igatahes koju ma jõudsin ja läksin pärast veel võrkpallis end välja elama.
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas Mossematk »

Suurimad tänud korraldajatele ja kogu lōbusale seltskonnale. Saime unustamatu nädalavahetuse osaliseks. :)
Meie külastasime veel terve pühapäeva oma Kuressaare ümbruses elavaid sõpru ja seetõttu jõudsime alles kella 8-sele praamile. Kuid tänu kiirele sõidule olime juba kell 23.45 Tartus kodus. Kahe päevaga sai läbitud täpselt 800 km.
Kõigile parimad soovid edaspidiseks ja peatse kohtumiseni... :beer
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas carrec »

Suur tänu kõigile osalejatele, sest ilma Teieta poleks seda üritust teoks saanud ja ürituse olemuse ja näo kujndasite ka Teie ise oma lõbusa tujuga. Korraldamise poole pealt suur tänu foorumlastele moskiito, neeme ja wax, neile langes selle ürituse korraldamise põhiraskus.
Kui rahvas soovib siis traditsiooniks võib sellene kevadine sõit saada küll. Muidugi ei ole välistatud ka muud klubilised üritused, kui tuleb initsatiiv Teilt endalt, mida ja kuidas võiks teha.
Tervitades Margus
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas Neeme »

Ausalt öeldes olen ma siiani üsna läbi sellest möllust. Trepid on ka täna minu vaenlased. Sai ikka üsna palju ringi tambitud, laupäeva öhtul polnud ka eriti aega istuda. No ja muidugi roolitaga sunnitud asendis istumine. Aga see köik on pisiasi, sest kokku tuli minu arvates korralik kogus Mossesid. Täna päris mitmed inimesed küsisid, et mis see siin toimus, et nii palju neid ringi liikus. Üks vanem daam arvas, et mingid imelikud pulmad, sest ta oli näinud palju valgete lintidega Mossesid ringi söitmas. Ma ütlesin, et arvatavasti nägi ta sini-must-valget lippu. Ju talle sinise taeva ja musta mulla taustal jäid ülemised värvid nägemata ;)
Eile ja täna hommikul tegelesin pisikese koristustööga. Taara kogus sai suhteliselt soliidne :beer Eks teisepäeva taarapunktis paistab, mis see taarapandistatud tühjade anumate kogus siis on :lol

Edit: Sooviks kergemat karistust, kuna mötteid oli palju, kuid ei osanud neid kvaliteetselt ellu viia. Järgmisel korral, kui keegi Vanamöisa satub, saab ta kindlasti teistsugust vaatepilti ja kohtlemist nägema. Aega oli napilt, uneaega jagus viimasel nädalal 2,5 - 5 tunnini ööpäevas. Pöhiline ajakaotaja oli töö. Nagu ma selle aasta olen leidnud, et majanduslangus on jätnud mind ilma vabast ajast. Tööd on nii palju. Nagu ma oleks mingi kohtutäitur :D
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas wolfe »

Suured tänud korraldajatele ja osavõtjatele ja kõigile kes aitrasid sündmusel toimuda :D
Viimsi ekipaas jõudis alles esmaspäeval(18mai) koju ... Neeme residentsis sai mossel kiiresti tagumine sild lahti võetud ja viga oli reduktori kardaani flantsi kinnitus mutris , mis oli lahti jooksnud ja tigu oampsas sateliitide,,karpi,, . Viga parandatud käisime Imre sugulaste juures kes elasid Tikal . Mõte oli alul saarde jääda aga siis tekkis mõte et, võiks Tõrvasse minna ja vaadata kuidas minu tuttavad seal elavad .... mõeldud tehtud ;) .
Kogu sõit oli 1325km ja kütet läks umbes 100l XD ... sellest kahju ei ole , elamus oli seda väärt .
Tänud veel Neemele kes oli abivalmis ja andis hüva nõu remondi käigus :D
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas Neeme »

Wolfe. Kui kellelgi on Mossega probleeme, olen ma alati nöus vastavalt oma vöimalustele ja teadmistele aitama. Mulle ei meeldi, kui keegi peab Mossega murelikult söitma.
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas risto626 »

Virumaa ekipaaz jõudis koju 23.30 õhtul. Läbisõiduks kogunes 935 km, kütusekulu u 9L /100 km. Mosse pidas ennast suurepäraselt üleval ning ei tekitanud reisilistele mingeid probleeme.

Üritus oli väga tore, seltskond samuti ning ega's muud kui kohtumiseni järgmisel üritusel :beer
Vasta