Mosse madaldamine

Üldised probleemid mossega
Vasta
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas SanderV »

mosse nõõd kõll mugav auto pole :D
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas wax »

Jossu kirjutas:ei saa mina aru, miks mugava auto sõiduomadusi nimodi rikkuda, et sõidu nautimise asemel hambaid koos hoides ning aukudest mööda laveerides pead vaevata, ei jää isegi aega piigasi teekõrvalt silmata
Kui mõistus peas ja silmad teel püsivad, pole mingisugust probleemi :) Ning Tallinna aukudes pole suurt vahet kas sõidad madaldatud või tavavedrustusega - ühtmoodi peksab ja lõhub ;)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas moskiito »

wax kirjutas:
Jossu kirjutas:ei saa mina aru, miks mugava auto sõiduomadusi nimodi rikkuda, et sõidu nautimise asemel hambaid koos hoides ning aukudest mööda laveerides pead vaevata, ei jää isegi aega piigasi teekõrvalt silmata
Kui mõistus peas ja silmad teel püsivad, pole mingisugust probleemi :) Ning Tallinna aukudes pole suurt vahet kas sõidad madaldatud või tavavedrustusega - ühtmoodi peksab ja lõhub ;)
no ei tea, mina enda mokitsaga kl tallinna tänava auke tähele ei pane.
mosse nõõd kõll mugav auto pole
kuidas kellegile, mina hindam kl mokitsat mõnele lääne masinale just vedrustuse mugavuse pärast. auklisel teel jäävad kõik lääne pillid seljataha, kaasa arvatud jeebid.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas marko »

moskiito kirjutas:
wax kirjutas:
Jossu kirjutas:ei saa mina aru, miks mugava auto sõiduomadusi nimodi rikkuda, et sõidu nautimise asemel hambaid koos hoides ning aukudest mööda laveerides pead vaevata, ei jää isegi aega piigasi teekõrvalt silmata
Kui mõistus peas ja silmad teel püsivad, pole mingisugust probleemi :) Ning Tallinna aukudes pole suurt vahet kas sõidad madaldatud või tavavedrustusega - ühtmoodi peksab ja lõhub ;)
no ei tea, mina enda mokitsaga kl tallinna tänava auke tähele ei pane.
mosse nõõd kõll mugav auto pole
kuidas kellegile, mina hindam kl mokitsat mõnele lääne masinale just vedrustuse mugavuse pärast. auklisel teel jäävad kõik lääne pillid seljataha, kaasa arvatud jeebid.
Just see se võlu ongi,et mossega sõites ei anna niipalju tunda need auklikud tänavad ja ei pea iga konaruse pärast hoogu maha võtma.Mõni aeg tagasi sai ka sõidetud lühendatud volga vedrudega siis ma ei tea kuidas teil,aga mul küll tahtis hambad suust välja peksta :D Kole jäik oli ja igapäevasõiduks nüüd küll ei kõlbanud.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas Gustav »

Heh!
Huvitav vaadata, kuidas IGAS autoteemalises foorumis läheb laitmiseks, kui hetkel moes olev autode madaldamine sinna jõuab. Tõepoolest, madaldatud autoga ei ole nii mugav sõita, kui standardkõrguses olevaga. Ent ma usun, et päris paljud nõustuvad minuga, et waxi auto ei näeks nii stiilne välja, kui see kõrge oleks. Nagu öeldakse, siis ilu nõuab ohvreid. Ja kui tõelist madaldamist näha tahate, soovitan külastada lehekülge http://www.stanceworks.com . Ja nüüd mõelge, kuidas nemad hakkama saavad. (Olgugi, et enamusel neist on juba õhkvedrustus) Lõppudelõpuks teab igaüks ise, mis ta autoga teeb ning kuidas sellega hiljem liikleb/hakkama saab.
IZ 412 IE '82
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas SanderV »

ma ei tea, minu arust mosse eriti mugav pole, rohkem on mugavus minu jaoks mugavad ja ergonoomilised istmed. Vedrustuse erinevusi eriti tähele ei pane. Olgu mis on aga mina võtan ka varsti endale madladuse ette :D kuigi mitte eriti palju 5cm aint umbes... niiet kui keegi oskab öelda palju peaks vedrudelt maha võtma et 5cm maha saaks siis andke teada
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas MAZ »

Mina olen ka kahjuks üks neist "kiviaegsetest",kes igasugu madaldamist ei poolda. Sisuliselt olen madaldatud autodega ka sõita saanud ja tuleb tunnistada,et igale autole see madaldus ei sobi. Minule meeldib mosse nii nagu ta tehasest tulnud on, madaldada võib aga siis peab olema sõitmiseks ka vastav tee. Kahjuks eesti kõikuv teede olukord ei võimalda igale poole madaldatult sõita pluss jama tekib ka siis kui vaja on autot üles tõsta aga ei ole millegagi tõsta,sest auto on üli madalaks lastud.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas SanderV »

nojah ma ei taha isegi ratast eriti koopasse lasta.. ma tahan et normaalne oleks vaadata.. see et ratta ja koopa vahel 15cm on ei ole ilus minu arust
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 412IE -74 wax

Postitus Postitas viirusboy »

MAZ kirjutas:Kahjuks eesti kõikuv teede olukord ei võimalda igale poole madaldatult sõita pluss jama tekib ka siis kui vaja on autot üles tõsta aga ei ole millegagi tõsta,sest auto on üli madalaks lastud.
Tuttav tunne. Eks eelmine aasta andis see asi enda autolgi hästi tunda. Kruusatee või metsavaheline muldtee, mis oli kergelt rööpas, krudises mööda põhja. Ma täitsa imestan et ma veel summutit lahti või karterit puruks pole sõitnud.
Iseenesest mul nina nii madalaks lastud
Pilt, aga waxiga ei anna võrreldagi :D
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Rock94
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Juun 2012 21:16

Re: Mosse madaldamine

Postitus Postitas Rock94 »

Teemat lugedes tuli omalgi isu mosse madalamaks lasta. Kunagi nägin rahvarallil ühte 412 mis oli väga madalaks lastud ja rapla kardirajal tundus see üsna hästi sobivat. Julged mehed kes ilma karterikaitseta madaldatud masinga ringi kimavad :auto
Vasta