IZ 2125 Combi 1975 jaanoz

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
jaanoz
Postitusi: 38
Liitunud: 12 Aug 2009 10:57
Asukoht: Tartu, Jõgeva
Kontakt:

Re: IZ 2125 Combi 1975 jaanoz

Postitus Postitas jaanoz »

Värvi kohapealt mõtlen veel.

Netis sobrades leidsin huvitavat materjali http://acat.autodealer.ru/index.php?type=1, enamus mudelid on ära toodud ;)
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: IZ 2125 Combi 1975 jaanoz

Postitus Postitas MAZ »

Mis seisus kere hetkel on, vanemaid pilte ka sellest autost enam näha ei õnnestu ???
Kui vana värv liiga paks soovitan,selle eemaldada värvieemaldamise kemikaalidega,esmalt. Siis sooda või liivaprits.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
jaanoz
Postitusi: 38
Liitunud: 12 Aug 2009 10:57
Asukoht: Tartu, Jõgeva
Kontakt:

Re: IZ 2125 Combi 1975 jaanoz

Postitus Postitas jaanoz »

Panen siis oma tehtu ka õigesse teemasse 8)

Eile sai tagumine iste lõplikult valmis :rokib

Pilt
tegemist siis 412 istmekattega. Kohandasin selle kombi istme jaoks. Mõned õmblused arutasin lahti, muutsin lõiget ja uuesti kinni tagasi.
Taha pidin juurde õmblema tükikese vana istme riiet, kuna 412 lõige on teine. Nüüd olen ära teeninud kohe kaks õlut! :beer
Pilt
Pilt

Ainult istme all oleva pleki ääretihend tahab vahetamist. Kui on pakkuda, andke teada.
Kasutaja avatar
jaanoz
Postitusi: 38
Liitunud: 12 Aug 2009 10:57
Asukoht: Tartu, Jõgeva
Kontakt:

Re: IZ 2125 Combi 1975 jaanoz

Postitus Postitas jaanoz »

Kuna endal ei ole sobivaid tingimusi ja nokitsemisega aega napib. Kas keegi siinsetest kultsete kätega meestest leiab, et on aega ja tahtmist mu mossekene ette võtta. Teha mõned keretööd (uus plek mootori ja salongi vahele), lihvida ja pahteldada, et mossekesele saaks panna peale uue värvi, seda mõistagi tasu eest. Palun võtta ühendust kristjan.annuk@gmail.com

Kiiret ei ole
Vasta