APPI!

Üldised probleemid mossega
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: APPI!

Postitus Postitas SanderV »

mina tean kuidas saab lahti... aga see on skilli teema, igaüks seda lahti ei saa, niiet ei hakka üritamagi seletada
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: APPI!

Postitus Postitas Edel »

SanderV kirjutas:mina tean kuidas saab lahti... aga see on skilli teema, igaüks seda lahti ei saa, niiet ei hakka üritamagi seletada
Esiukse kolmnurkakent ei saa kuidagi lahti muukida? 2140 näiteks ei saa, haak käib lukus. Vana 412 süsteemi ei tea.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: APPI!

Postitus Postitas tanello2 »

Edel kirjutas:
SanderV kirjutas:mina tean kuidas saab lahti... aga see on skilli teema, igaüks seda lahti ei saa, niiet ei hakka üritamagi seletada
Esiukse kolmnurkakent ei saa kuidagi lahti muukida? 2140 näiteks ei saa, haak käib lukus. Vana 412 süsteemi ei tea.
mosse sellesmõttes lollikindel auto,ei anna ka minuomal muukida,selle on spetsnupp peal
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: APPI!

Postitus Postitas marek »

Mosse uksi saab teiste võtmetega ka lahti, kas mosse v. sapaka v. gaz veauto oma, vahet pole, need vene uto ukselukud käivad kõik enam-vähem suvalise teise võtmega lahti. Mul endalgi võtmekimbus üks ümaraks kulunud hammastega gaz veoka võti, millega olen kõik mosse, vaz ja gaz veokate ukselukud lahti saanud, mida proovinud olen huvipärast.

Kui teist sellist võtit võtta pole siis siis saad luku ka lahti muukida tugeva traadi ja metalllehega, millega luku südamikku keerata järjest kui lukustid oled eest ära lükanud 1 haaval. Pakun, et Youtube on õpetusi täis kuidas siukseid basic ukselukke muukida, veidi harjutamist ja peaks käpas olema.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: APPI!

Postitus Postitas tanello2 »

Kell 17:30 saime pärast tunniajalist pusimist ukse seest lahti,tänutaevale et uks oli 1.asmel lukus,siis oli mänguruumi traadil aknavahele lükkamisega.Jah koolis juba organiseerisin sõbra,kes pidi oma mosse võtmed ülesse otsima,sest teada oli et erinevate autode võtmed võivad täitsa vabalt kõik lahti keerata...
Siinkohal sain mina oma hoiatava õppetunni kätte,esmajärjekorras tuleb nüüd teha varuvõtmed ning mitte kunagi autot lukustada garaažis!
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Vasta