Kähkusõidumossed

Jaga huvitavaid mosseteemalisi fotosid ja videosid
Vasta
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas stern100 »

No ei tea mis kultuur seal sakslastel on, et nii värdjalt kõrgeks tehakse "rallikad" ning siis nendega peale antakse...


Pilt

Pilt

Ja üks teine masin

Pilt

Pilt
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas moskiito »

see twin cam mootor tundub olevat huvitav, ei tea kas enda arendatud või tehase toodang.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas stern100 »

moskiito kirjutas:see twin cam mootor tundub olevat huvitav, ei tea kas enda arendatud või tehase toodang.
Peaks ikka tehasetoodang olema omaaegse tehasetiimi jaoks. Leiab isegi kirjandust selle kohta kõvasti kui otsida. Kahju et Eestis sellist kätte kuskilt ei saa....investeeriks sinna hea raha ja prooviks järgi küll :D

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas mario »

ma olen ka Ukraina foorumeid jälginud oma pooliku vene keelega ja paistab, et seal neid liigub. Või siis lihtsam variant on ikkagi tõsta vahele Opeli pada, sest eesti ÜV punkt sind h*i läbi laseb, pooled ülevaatajad ei tea isegi uutest autodest mitte midagi, alles siin tuttav kukutati diisliga läbi, sest esitule klaasil oli 1.3%, aga tahmasus oli 1.5.. no ja vaidle siis selliste tainastega.
Aga iseenesest on sealmaal müügil ka komplekte vana uzam-412 jaoks. targemad teavad öelda ka, et võtta 2141 pealt mootor ning see juba on suur asi. Opeli vana pritsesüsteem peale, millel pole lambdatki ja sööb see kompott juba difreid nii, et vähe pole. :D
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas stern100 »

mario kirjutas:ma olen ka Ukraina foorumeid jälginud oma pooliku vene keelega ja paistab, et seal neid liigub. Või siis lihtsam variant on ikkagi tõsta vahele Opeli pada, sest eesti ÜV punkt sind h*i läbi laseb, pooled ülevaatajad ei tea isegi uutest autodest mitte midagi, alles siin tuttav kukutati diisliga läbi, sest esitule klaasil oli 1.3%, aga tahmasus oli 1.5.. no ja vaidle siis selliste tainastega.
Aga iseenesest on sealmaal müügil ka komplekte vana uzam-412 jaoks. targemad teavad öelda ka, et võtta 2141 pealt mootor ning see juba on suur asi. Opeli vana pritsesüsteem peale, millel pole lambdatki ja sööb see kompott juba difreid nii, et vähe pole. :D
Sellise mootoriga saaks asja legaalseks küll, kui kõvasti paberimajandust välja otsida. Ise vene keelt ei jaga üldse...seega anna mulle siis vihje kui kuskil pakutakse müüa sellist kaant :)
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Martpoiss »

Mina ei näe minigt põhjust miks selle kaanega ei peaks ülevaatuselt läbi saama, see on ju moskvichi tehases sellele mootorile toodetud osa.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas moskiito »

Martpoiss kirjutas:Mina ei näe minigt põhjust miks selle kaanega ei peaks ülevaatuselt läbi saama, see on ju moskvichi tehases sellele mootorile toodetud osa.
eesti ark mehed on liiga rumalad selle kohapealt. manks võib oma seiklustest rääkida kui aega saab.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Manks »

moskiito kirjutas:
Martpoiss kirjutas:Mina ei näe minigt põhjust miks selle kaanega ei peaks ülevaatuselt läbi saama, see on ju moskvichi tehases sellele mootorile toodetud osa.
eesti ark mehed on liiga rumalad selle kohapealt. manks võib oma seiklustest rääkida kui aega saab.
Pead silmas seda, et nende "ekspert" väidab AZLK tootmiskohaks Leningradi?
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas moskiito »

Manks kirjutas:
moskiito kirjutas:
Martpoiss kirjutas:Mina ei näe minigt põhjust miks selle kaanega ei peaks ülevaatuselt läbi saama, see on ju moskvichi tehases sellele mootorile toodetud osa.
eesti ark mehed on liiga rumalad selle kohapealt. manks võib oma seiklustest rääkida kui aega saab.
Pead silmas seda, et nende "ekspert" väidab AZLK tootmiskohaks Leningradi?
umbes nii jah :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas stern100 »

Endised rallikad niisama seismas...pluss mõned mossed veel :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Puur on küll sees, aga...

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Vasta