Mosse daily pilliks?

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosse daily pilliks?

Postitus Postitas partnermosse »

Saarland kirjutas:Tänud teile vastuste eest. Muide igapäevaselt peaks sõitma umbes 40 kilti, kooli ja tagasi. Bussiga siis kui bensu raha võtta pole. Mingit häbi vms Mossega sõites ma kindlasti ei tunneks. :)
Siis ju super lux :auto :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Mosse daily pilliks?

Postitus Postitas marko »

Olen samuti suuremast osast elus sõitnud igapäevaselt mossega(ca 14a) ja teele pole jätnud,samas olen ka omanud palju muid läänekaid ja vastupidavuselt kui ka varuosade hinna suhtes räägib igaljuhul mosse kasuks.Selle suve ja sygise sõitudega kogunes 17342km ja siis läks garaazi talve unne.Parimatel aegadel oli mossega aastane läbisõit pea 65tuhat km.Mosse sobib eesti teedele ideaalselt,kannatab eesti teid ja ka lamavaid mente hoogu maha võtmatta kartes,et midagi läheb p... :D :D
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: Mosse daily pilliks?

Postitus Postitas Peeter »

marko kirjutas:Mosse sobib eesti teedele ideaalselt,kannatab eesti teid ja ka lamavaid mente hoogu maha võtmatta kartes,et midagi läheb p... :D :D
Oleneb mossest. Madaldatud masinaga saab vedrustuse põhja ja kõvasti sädemeid.

Ei tea, aga mulle mosset aastaringselt kasutada ei meeldi. Esiteks saab Eesti talvega (vähemalt linnas sõites) kerest üsna kiiresti lahti ja teiseks oli libedaga juhitavus kuidagi väga ebakindel. Võibolla oli asi kulunud esisillas, võibolla asjaolus, et olen talvel subaruga harjunud, aga igapäevaselt nii sõita ei viitsiks. Väga hea rehviga oleks kindlasti hoopis teine teema olnud, aga mis keskkooli õpilane ikka mõtleb selle peale, et rehv on kõige tähtsam ja soovib sinna 300 eurot investeerida.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosse daily pilliks?

Postitus Postitas i-need-for-sped »

minu esimene igapäevane auto oli Moskvich 407 , pärast oli helesinine 408 milline te kõik teate , ja praegu on parempoolne 427. Ka oli parempoolne Nissan primera P11
Juba 5 aasta Mosse sõitmise kogemustest saan öölda et igapäevaseks autoks Moskvich sobib aprillist kuni oktoobri lõppuni , see on parem aeg selle autole . Võib olla ütlen niimodi et oli kogemus kaasaegsega autoga , aga võib olla ka et talvel igapäev temaga sõita on nattuke raske ja tahad rohkem mugavust . Käivitusega ja teiste asjadega probleemi ei ole aga Moskvich oli oma aja hea ja mugav auto , aga meie ajal see on hea uunikum auto .Ise aga tulevikus tahan proovida sõita igapäev 401 ga ja 423 ga
Vasta