Mure dokumentidega!

Üldised probleemid mossega
cranker666
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juul 2009 12:34

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas cranker666 »

ega jama lugu jah. ostad kerenumbrid ja dokumendid ja siis jääd vahele ÜV-s ja kõik tühja. Lihtsam ja kindlam oleks osta korralikumapoolne kere koos korralike dokumentidega , aga surfasin auto24, motorsi ja foorumid läbi aga ei jäänud midagi sellist silma mis sobiks nii rahakotile kui ka oleks korralik:S peab veel mõtlema ja aru pidama mis saab , äkki kellegil on veel mõni hea mõte.
kas proffesionaalne keevitaja ei suudaks asja nii korralikult teha et aru ei oleks saada?
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas Varblane »

Loomulikult saab nii teha,et mitte midagi näha ei jää!Võtad uue kerenumbri ja asetad vana kohale,tõmbad markeriga randi ümber ja lõikad vana numbri välja.Paned uue numbri (mis sobib kui rusikas silmaauku) oma uude kohta ja keevitad ümbert ära.Pärast lased ketaslõikuriga siledaks keevituse.Kui jõi mõni kuht kus metalli väheseks siis keevitad/lihvid uuest kuni asi näeb nii välja nagu tehasest tulnud.Uus ja vana kerenumber lõika muidugi nii välja et varuruumi ka jäeb mitte täpselt numbri koht(muidu ilge jama töödelda).Loomulikult tuleb ka sama asa teha salongist,kerenumbri alt.Ise olen sõitnud ringi mossega ja ladaga, millel lohakalt kerenumber ära vahetatud.Ei juhtunud küll midagi hullu.


Ise ostsin siin kah ühe 2140'ne mille omaniku poeg oli ketaslõikuriga kerenumbri maha lihvinud :kill :kill :kill
Nüüd ma ei teagi kas ka kerenumber ära vahetada või kleeps ARKist küsida, kuna masin arvel ja dokkid olemas.Lihtsalt kerenumber nietu. :uhoh
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
cranker666
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juul 2009 12:34

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas cranker666 »

tänan info eest , nii kujutasin seda umbes ise kah ette. Uurin veel igaks juhuks äkki saab kuskilt korralikumapoolse paberitega kere , aga nett suht läbi tuhninud ja hetkel veel midagi leidnud ei ole . aga see asi jäi ikka segaseks , et kui ostan näiteks punase mossa kerenumbri ja dokumendid siis pean selle punase kerenr halliks värvima , aga kui ülevaatusele lähen siis mis saab? et on nagu hall mossa millel on punase mossa kerenr. ja kui tahaks arkis ümber vormistada siis pean näitama minema.
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas M410 »

Varblane kirjutas:
Ise ostsin siin kah ühe 2140'ne mille omaniku poeg oli ketaslõikuriga kerenumbri maha lihvinud.
Nüüd ma ei teagi kas ka kerenumber ära vahetada või kleeps ARKist küsida, kuna masin arvel ja dokkid olemas.Lihtsalt kerenumber nietu
Tööriistakauplustes müüakse selliseid "tornide" komplekte(täpset nimetust neile ei oska öelda), millede otstes on kas numbrid või ladina tähed. Ühekordseks kasutamiseks on nende ost vast liig suur väljaminek. Kui mõnes töökojas saad mingi lukksepaga kaubale, siis ehk lubatakse sul neid kasutada, et sa saaksid oma autole kerenumbri sisse lüüa.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas stern100 »

minu mossel pole pirkat ega kerenumbrit :D Passis ka kirjas et markeerimata, kuna praegu ül pole, siis ei ole hullu midagi, aga kui tahtsin ül teha, siis ARKist öeldi et annavad mulle kerenumbri ise, ma ei kujuta ette, kuidas.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 66
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas Tarmo »

Kleepsuna kantakse kerele see ARK vin-kood.
Mul ühel 423 on sellisel kujul, kuna oligi vanades dokumentides markeerimata kirjas ja ümbervormistades siis selline kleeps tuli.
Lugedes siin foorumi alguses neid karme reegleid, kus väga resoluutselt keelatakse igasugune piraatlus ja isegi sellele viitamine, siis ehk ei peaks noort ilmakodanikku otsesele võltsimisele ja seaduserikkumisele õhutama :P - kah ju ebaseaduslik või mis?
iisak
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Veebr 2009 17:41
Asukoht: Tallinn

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas iisak »

Ei tea kas see otseselt teemasse läheb. Aga Piirivalve piserdab näiteks kahtluse tekkides kerenumbrile ja selle ümbrusesse lahstit vms, mis seal vahetatud kerenr puhul reageerima hakkab.
Ei tea täpselt mis kraam see, sest ega kõike tunnis ka välja ei räägitud.
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas Tiit »

Mis lahusti... tavalise värvipaksuse mõõdikuga saab kindlaks teha, kui paks kiht värvi peal on.

Ei tasu kõiki jutte alati uskuda ka
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: Mure dokumentidega!

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Ei tea, mida saadakse teha juhul, kui kerenumbrid on vahetatud ?
Kui auto on tehniliselt korras, siis pole ju midagi kobiseda ja sellise ide peale, et Moskvich on varastatud tuleb ainult viimane idioot.
Üldes need Eesti seadused on sellised mis ajavad p*sa lahti.
"2140"
Vasta