Uunikute13 talveralli 22-23 veebruar

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
13piisab
Postitusi: 91
Liitunud: 13 Okt 2013 09:11
Telefon: 5226961
Asukoht: Saku-Laagri-Tallinn

Re: Uunikute13 talveralli 22-23 veebruar

Postitus Postitas 13piisab »

mossejumal kirjutas:
moskiito kirjutas:kas siis kuld tuli meie klubisse või? me ei jõudnud seda audasustamist ära oodata ja panime varem minema.
Kahjuks ei tulnud.Kulla sai vist muhuga osaleja nagu ma aru sain.Kuigi üks mossemees sai mosseklubi poolt auhinna :)
mosseklubi auhinna sai jah üks mosu. Täna sai nii teada kui kätte - põrnikaklubi "kamraadi" käest :)
sellise asja sai:
http://teet.luarvik.org/v/kuidmosutumek ... 5.jpg.html

aitäh!
esialgu sügasin kõrvatagust, et "mille poolest parim?". Aga mis sest peast ikka vaevata - kui parim, siis parim. Mulle sobib. Simpel :D

Roostale jõudes olid (suht põhjendatud) lootused tegelikult ka nn üldarvestus-auhinnale, aga see jäi tulemata. Saab näha, mille otsa komistasime. Ma paneks raha ristsõna täitja käekirjale. Kui nii, siis tuleb ta sügisel küll uuesti koolipinki ja suisa esimesse klassi trükitähti harjutama saata - "inseneridiplom" ei tähenda, et arsti kombel kirjutada võiks...

tänud sassile nõu ja jõu eest ning wax-le toetava õla eest. Kulus ära. See õlg oli vist vahepeal lausa märg ;)
tehniliselt on "tibul" areneda palju, aga selle kiire asjaga on vast aega. Ma olin tehnika osas liig üleolev - et see on nii lihtne ja küll kõik jonksu saab. Ei saanud. Ralli eelõhtul pidurianomaaliate osas nii enda kui kaasvõitlejate kuklaid juba pea verele sügades oli küll kiusatus mosust üle 20a vanemale saksa tehnikale aku peale visata ning taas seda pruukida, aga seiklushimu (ja edevus) sai kartustest võitu ja mosu ei kuritarvitanud usaldust.

Eile sikutas mosu maaseest ühe põrnika välja ning mõnda aega seisavad nad niimoodi sõbralikult kõrvuti:
http://teet.luarvik.org/v/p6rr/65/2014/ ... 9.jpg.html

kevadet!
Teet
Kollane 21406. Liigub harva - tahab hulka rohkem tähelepanu, kui muud sõidukid :)
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Uunikute13 talveralli 22-23 veebruar

Postitus Postitas wax »

13piisab kirjutas:esialgu sügasin kõrvatagust, et "mille poolest parim?". Aga mis sest peast ikka vaevata - kui parim, siis parim. Mulle sobib. Simpel :D
Üldarvestuses kõige kõrgemal kohal mossele :) Simpel.
13piisab
Postitusi: 91
Liitunud: 13 Okt 2013 09:11
Telefon: 5226961
Asukoht: Saku-Laagri-Tallinn

Re: Uunikute13 talveralli 22-23 veebruar

Postitus Postitas 13piisab »

oot'-oot': kust seda näeb? Mul hakkab klaviatuuridel juba F5 nupp ära kuluma ning justament tulemitabeli ootuse tõttu :)
Kollane 21406. Liigub harva - tahab hulka rohkem tähelepanu, kui muud sõidukid :)
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Uunikute13 talveralli 22-23 veebruar

Postitus Postitas wax »

Veel ei näegi :) Eks Priit arvutas seal kohapeal mossede tulemused kokku, et parimale auhind üle anda.
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Uunikute13 talveralli 22-23 veebruar

Postitus Postitas moskiito »

pole paha, areng on toimunud, tubli keskmine 140 osaleja hulgas.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta