võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
canyondrift
Postitusi: 142
Liitunud: 04 Veebr 2009 17:31

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas canyondrift »

TheoK kirjutas:Ütlen ka sõna sekka. See mõte teha erinevate Mossedega särgid on täitsa hea. Samas, kui teha Lp. canyondirft-i elu lihtsamaks, siis ma arvan, et võiks olla särgid, kus ühel on peal 412, teisel 2140, kolmandal 408 jne. Sest pole ju mõtet joonistada iga autot uuesti. 412-e meestel on 412 pildiga särk ja 2140-e meestel on 2140 särk jne. Tegu võiks olla nt. tehasefotodega, mis siis üle joonistatud vms on. Aga see vaid minu arvamus;)
Mõtlesin täpselt sama.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas MAZ »

canyondrift kirjutas:
TheoK kirjutas:Ütlen ka sõna sekka. See mõte teha erinevate Mossedega särgid on täitsa hea. Samas, kui teha Lp. canyondirft-i elu lihtsamaks, siis ma arvan, et võiks olla särgid, kus ühel on peal 412, teisel 2140, kolmandal 408 jne. Sest pole ju mõtet joonistada iga autot uuesti. 412-e meestel on 412 pildiga särk ja 2140-e meestel on 2140 särk jne. Tegu võiks olla nt. tehasefotodega, mis siis üle joonistatud vms on. Aga see vaid minu arvamus;)
Mõtlesin täpselt sama.
Peaks nii tegema,et lepime kokku millise 408, 412 ja 2140 modifikatsiooni paneme.Üks varjant pakun ise välja:
*408 2 tulega (põhimudel) või 4 tulega eksport mudel
*412 kandiliste tuledega moskva tehase varjant või Izevski varjant (vanem pk)
*2140 kas põhimudel või siis SL.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosseman »

carrec kirjutas:Hr. mosseman.
Ametlikku klubi kleepsu, kui sellist, ei ole siiani veel ültse olemaski. Omaloomingut võib igaüks teha. Need kleepsud mis välja on antud, ei ole ametlikud klubi kleepsud.
Ma pole öelnudki et need olid mingid ametlikud teemad.Loogiline ju kui igaüks sai seda mis ise tahtis.Ise olin nende seas.Aga lihtsalt kui särgile lasta kirjutada kodulehe aadressi mis viib eikuhugi siis... :bs
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas carrec »

Aga klubilist tegevust, kui sellist ei toimunudki ju. Olen seda kogu aeg öelnud, et kui tegevus toimub ainult foorumis, ehk siis klaviatuuril, siis ei ole selleks vaja juriidilist alust. Sama käib ka selle kohta, et kui mingid sõbrad kahe-kolmekesi kokku saavad moskvich tüüpi autodel ning otsustavad Eestile ringi peale teha, siis sellekski ei ole vaja klubi kui sellist! Aga paraku nii ta ju oligi, foorum oli tegijaid täis, kuid kui asi läks konkreetseks, siis ei olnud kedagi, kusagil. Seepärast saigi siis nüüd kokku võetud mehed, kes on huvitatud rohkemast kui foorumis kirjutada, ning sellest olid tingitud ka muutused nii aadressis kui muus osas. Kevadine üritus annab täieliku pildi, kui tõsiselt on seda juriidilist klubi vaja, ehk siis kui palju meid reaalselt üritusele kohale tuleb. Kus saab ka arutada edasisi perspektiive!
Selleks, et klaviatuuri klõbistada ei ole vaja klubi, klubi kleepse ega ka särke.
Kasutaja avatar
mcboby
Postitusi: 44
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:40
Telefon: 53801734
Asukoht: Jõgeva, Helsinki.

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mcboby »

Minule iseeneset meeldiks rohkem see variant, et kõigil on ikka sama kujundusega särk ainult kasutajanimi on erinev.

Ja endiselt olen topeltuledega 408 pildi poolt. :rokib

Kujutan ette, et vanema tüübi 412 näeks kah ilus välja ;)

Ette autopildi alla võiks kirjutada " Eesti Moskvich Klubi" sellise fondiga nagu on 412 tagaluugile kirjutatud "Moskvich"
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas MAZ »

carrec kirjutas:Aga klubilist tegevust, kui sellist ei toimunudki ju. Olen seda kogu aeg öelnud, et kui tegevus toimub ainult foorumis, ehk siis klaviatuuril, siis ei ole selleks vaja juriidilist alust. Sama käib ka selle kohta, et kui mingid sõbrad kahe-kolmekesi kokku saavad moskvich tüüpi autodel ning otsustavad Eestile ringi peale teha, siis sellekski ei ole vaja klubi kui sellist! Aga paraku nii ta ju oligi, foorum oli tegijaid täis, kuid kui asi läks konkreetseks, siis ei olnud kedagi, kusagil. Seepärast saigi siis nüüd kokku võetud mehed, kes on huvitatud rohkemast kui foorumis kirjutada, ning sellest olid tingitud ka muutused nii aadressis kui muus osas. Kevadine üritus annab täieliku pildi, kui tõsiselt on seda juriidilist klubi vaja, ehk siis kui palju meid reaalselt üritusele kohale tuleb. Kus saab ka arutada edasisi perspektiive!
Selleks, et klaviatuuri klõbistada ei ole vaja klubi, klubi kleepse ega ka särke.
Jutt õige kuid huvitav kuidas ikkagi saada klaviatuuri juurest minema. :D Mul on see asi,et elan Lõuna rajoonis ja tallinna kanti ei satu ka eriti.
No offenc carrec :D
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosseman »

Lp. carrec

täitsa nõus teiega aga mina rääkisin siiski teemast ehk mis särgile tasuks kanda või ära jätta, mitte klubilisest tegevusest või klaviatuuri klõpsimisest.
Siinkohal toetan ideed eraldi särgid erinevate mudelite koht või siis oma mosse pilt. :burnout
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas Neeme »

mosseman kirjutas:Jutt õige kuid huvitav kuidas ikkagi saada klaviatuuri juurest minema. :D Mul on see asi,et elan Lõuna rajoonis ja tallinna kanti ei satu ka eriti.
No offenc carrec :D
Mina elan Kuressaares, kuid sain küll Tallinna, kui toimus viimane arutelu, kuhu pidi nagu hulgi rahvast tulema. Lõpuks olid ainult Carrec, Wax, Moskiito ja mina kohal. Muidugi on see mulle kohustuseks, kuna olen juhatuse liige.

Särgi teemadel. Minu arvates võiks olla särgi peal olevaks autoks 408 Elite ehk topelttuledega. Samas võib see olla ka ükskõik milline muu mudel, kui see särgikandjale hingelähedasem on.

Üks pisike teemaväline asi ka veel. Minu 426 sai endale väärilise garaazikaaslase. Nimelt tuttav hakkas remontima ZIM'i 8)
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosse345 »

siin nagu räägitakse,et pole õiget klubitgi.isegi ma saaks tulla,aga mitte mossega(mosse ei saa valmis)kui mineks siis võiks kellegagi koss minna.
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas moskiito »

aza. neeme, kust ta selle välja koukis :rokib

teemasse nii palju et minu arvates võiks mosse pildi valik olla vabatahtlik. Pakkuda välja 5 varjanti ja igaüks valib endale südamelähedasema.
mosse345 kirjutas:siin nagu räägitakse,et pole õiget klubitgi.isegi ma saaks tulla,aga mitte mossega(mosse ei saa valmis)kui mineks siis võiks kellegagi koss minna.
aga tule kellegagi koos siis, tallinnast on ju inimesi tulemas küll.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta