Kevade kuulutamine 2014 - 13. aprill Noarootsi poolsaar

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
irukas
Postitusi: 177
Liitunud: 03 Sept 2013 18:28
Telefon: 55 81 505
Asukoht: Iru küla

Re: Kevade kuulutamine 2014 - 13. aprill Noarootsi poolsaar

Postitus Postitas irukas »

uskumatu! Inimjõul lükati tööle
Huvitav, et keegi vändaga siis käima ei pannud. Enda oma olen vahel pulli pärast pannud.
Linnuvabriku garaaž
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Kevade kuulutamine 2014 - 13. aprill Noarootsi poolsaar

Postitus Postitas sass »

BergIE kirjutas:Käidud-nähtud. Ilm oli Muhkudele ausalt öeldes "sitt". Eks meie peame valima riietust. Siiski käsikootud kliimasede õigustas end. Osadel Mosudel ei olnudki starterid peal, uskumatu! Inimjõul lükati tööle! Aga nägin ka eriti effektset käivitust starteri abil! Mees pani ühe käe autosse, murdosa sekundist keeras võtit ja ütles, et nii käivituvad starteriga Mosud! Ja "kuidasvaikseltühtlaselt" see mootor töötas!!! Selle sean endalegi eesmärgiks. Ma ei tunne Teid, kuid arvan, et see oli Sander, ehk Sass?
Matkaraja lähedal? Siis ilmselt olin mina jah. :D
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Kevade kuulutamine 2014 - 13. aprill Noarootsi poolsaar

Postitus Postitas marek »

Lisaks mosse(de)le nägin ka kuidas Ladasi käima lükati, nii et "starteri puudmine" oli üsna levinud nähtus. Samas tegu oli ju hooaja avaüritusega ning nii mõnelegi masinale esimene (pikem) sõit, siis kipuvadki sellised vead välja lööma (nt. aku). Endal ka laupäeva keskel Lada aku kooles täiesti lambist ootamatult ära, nii et sai pühapäevaks töökorras aku peale. Muidu oleks ka käimalükatav olnud suht. tõenäolsielt.

Aga kui kehv ilm välja jätta oli üritus ja programm väga lahe!
Vasta