IŽ 21251-010, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas Urukoer »

see naps ju tühi taara :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

Urukoer kirjutas:see naps ju tühi taara :)
ei olnud see päris tühi miskit, midagi isegi loksus sees aga mis, seda ma järgi ei hakkanud uurima veel :D

muidu valgel mootor töötab ilusti, ainult et õlisurve on sooja mootoriga olematu, seega enne pealepanekut tuleb mootor juppideks võtta.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas Martpoiss »

Mulle toodi selline vidin kunagi:
Pilt
Ei ole veel järgi katsetanud, ei ole väga põjust karta olnud et auto ära varastatakse :P
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

ah jaa, mosud said ka seltsilise endale vahepeal: http://i1111.photobucket.com/albums/h46 ... 2b7797.jpg
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

sai täna siis elektronsüüdet peale pandud aga korralikult tööle ei saanudkit :( alguses sai tööle ilusti, sai süüde paika ning kui suretasin mootori välja et jagaja korralikult kinni keerata, siis enam tööle ei läinudki. paar korda ainult turtsatas ja sellega asi piirduski. Ei jäänud midagi muud üle siis kui vana süsteem uuesti peale panna. homme hakkan lähemalt uurima milles jama.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas partnermosse »

moskiito kirjutas:sai täna siis elektronsüüdet peale pandud aga korralikult tööle ei saanudkit :( alguses sai tööle ilusti, sai süüde paika ning kui suretasin mootori välja et jagaja korralikult kinni keerata, siis enam tööle ei läinudki. paar korda ainult turtsatas ja sellega asi piirduski. Ei jäänud midagi muud üle siis kui vana süsteem uuesti peale panna. homme hakkan lähemalt uurima milles jama.
Põhiline, et elektron süüte süsteemiga sa süütemomenti lambiga paika ei hakanud panema ! Kui panid, siis kärsatasid miskit läbi....
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

täna sai siis veelkord proovitud ja ikka mingi anomaalia. külmast peast töötab elektronsüüde korralikult aga nii kui mootor soojaks sõidetud, enam tööle ei lähe.
Lambiga ma süüdet paika ei pannud sest seal pole lihtsalt kohta kugu lamp ühendada :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

ei tea mis anomaalia selle süsteemiga on. Täna isegi külmast peast ei soovinud käivituda ja läks tööle väga raskelt, nagu oleks väljas-30 kraadi külma. Sõiduajal töötas kõik ilusti aga keilas hakkas ristmikul puterdama ja suri välja ning käima enam ei läinud. Panin vana süsteemi peale ja poolest pöördest töötas. Minu arvamus on et kas süütepool on pidune või kommutaator tefektiga, mis teie arvamused on?
Nii palju võin öelda et kui toda jama ei oleks, siis oleks kõik viis pluss sest selle süsteemiga mootori töö hoopis teine ja mootor palju erksam, täna hommikul ehmatas auto mind ära lausa, laitse külje all teetööde juures hakkasin aeglasemast mööda kiirendama teise käiguga ja mosse kohta liiga kiiresti tuli 60km/h ette, ei saanud arugi :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas vootele »

Paneme joonele, mul on Riga-7 keldris :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

vootele kirjutas:Paneme joonele, mul on Riga-7 keldris :D
mille? mosse ja riga? :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta