võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosseman »

Neeme kirjutas:
mosseman kirjutas:Jutt õige kuid huvitav kuidas ikkagi saada klaviatuuri juurest minema. :D Mul on see asi,et elan Lõuna rajoonis ja tallinna kanti ei satu ka eriti.
No offenc carrec :D
Mina elan Kuressaares, kuid sain küll Tallinna, kui toimus viimane arutelu, kuhu pidi nagu hulgi rahvast tulema. Lõpuks olid ainult Carrec, Wax, Moskiito ja mina kohal. Muidugi on see mulle kohustuseks, kuna olen juhatuse liige.
Ära nüüd minu suhu teiste juttu pane :lol .Mina olen igati mobiilne.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas carrec »

Kui oled mobiilne, miks Teid siis kohale ei tulnuud, kui Kannu körtsis kohtusime ning perspektiive ja edasisi plaane arutasime, seal sai ka kondikava kevadiseks ürituseks kokku pandud!
Selline jutt ei vii meid edasi, parem proovime siis reaalselt klubilise tegevuse käima lükata, küll siis tulevad ka klubi särgid, kleepsud ja võib-olla isegi muud meened, nagu seda on Soome volgaklubil.

Lugupidamisega Margus Künnap
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas Niki88 »

Võibolla loll küsimus,aga kas mosseklubi.ee on lihtsalt maas/uuendamisel või on mingi uus aadress juba "Mosseklubil"?
Absolute beginner
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosseman »

carrec kirjutas:Kui oled mobiilne, miks Teid siis kohale ei tulnuud, kui Kannu körtsis kohtusime ning perspektiive ja edasisi plaane arutasime, seal sai ka kondikava kevadiseks ürituseks kokku pandud!
No ma ei mõista miks vaja nii peale lennata on?
Ja sooviks näha kohta kus oli kirjas sellest kokkutulekust.Kas tõesti jäi see siis mul kuskil silmadevahele?
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas M410 »

Niki88 kirjutas:Võibolla loll küsimus,aga kas mosseklubi.ee on lihtsalt maas/uuendamisel või on mingi uus aadress juba "Mosseklubil"?
Neti.ee lehel, teiste autoklubide veebilehtede seas olevana ta praegu tõesti ei tööta.
On ainult veebiaadress, mille pealehelt vaatab vastu üks "politsaivärvides" Moskvitš
Ma ei tea, kes see photoshopiga nii osavalt ümber käia oskab, aga see pealehel asuv Moskvitš tekitab taolise värvikombinatsiooniga tahes-tahtmata jällegi mõtteid :)


P.S. Mis sellesse talvisesse kogunemisse puutub, siis selle koha pealt oldi vanas foorumis küll suht vait. Korraks hõiguti küll, et "kogunemine toimub..." jne. aga edasi oli vsjo.

Sellest, et üle pika aja toimunud esimesele kogunemisele nii vähe rahvast tuli, ei maksa niiviisi "pöördesse" minna- a´la "Te pole ikka tõsised huvilised" jne. jne.
Igaühel meist võib midagi ootamatult midagi ette tulla, mis algselt planeeritud tuleku ära nullib.
Algul arvasin minagi, kui Moskiitolt kogunemise kohta privateate sain, et mis seal ikka- tulemises pole probleemi. Aga seda ma ei osanud jällegi ette näha, et mul töises mõttes selline ajapuudus tekib, et mul tuli puhkepäevadest lisa võtta. Näiteks Moskiitot mu viimasel hetkel selgunud mittetulek eriti ei paistnud morjendavat ja ta sai sellest täiesti aru.

Mina pole muidugi siin mingisugune ütleja, kuid foorumis erinevaid sõnavõtte jälgides- juhatus versus tavakasutajad- peaks küll mainima, et rohkem tolerantsust klubi tavaliikmetega suheldes tuleks mõnele juhatajahärrale küll kasuks.
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas M410 »

Mõtlesin, et prooviks pilditöötlusprogrammiga, missugune näeks välja canyondrifti joonistatud roheline SL näiteks t-särgi peal eest ja tagantvaates.

Kirjade värvi, pilti ja pildi suurust saab igaüks muidugi oma maitse järgi muuta, aga konkreetselt selline joonistus minu arust on täitsa stiilne. Ma vähemalt praegu ei tea ühtegi teist Eestis tegutsevat autoklubi ka, kelle liikmete särkidel taolise joonistustehnikaga auto pilt oleks.

P.S. Tegin veel ühe variandi- kasutades mosseklubi pealehel asuvat politseimosset: eest ja tagantvaade.
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas Kasutaja »

mina näiteks ei olnd ka kuulnd sellest kokkutulekust tallinnas, aga selles olen carreciga nõus, et särgid ja muud asjad võiks tulla, kui klubi tegevus reaalselt käima on lükatud.
21251
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas wax »

Mina aga olen nii tuimaks muutunud, et ei viitsi üldse sõna võtta :D Olen carreciga ühel meelel - kuni pole huvilisi, pole klubi. Kuni pole klubi, ei tahaks näha mosseklubi.ee kirju ei autodel, särkidel ega mujal. Niisama mosse pilte või lihtsalt Moskvich kirjutage palju süda lustib :)
Eks kevadine kokkusaamine näitab, palju on tõsiseid klubihuvilisi. Etteteatamisaeg on piisavalt pikk, et paagitäie bensu raha koguda, või oma tööalaseid plaane ümber sättida. Eks näis eks näis.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas MAZ »

Ma arvan, piirdun oma otsustes sellega mis wax ültes,kui kevad kokkutulek tuleb siis on asi
selgem, see kas tulen enda või mõne sõbra mossega seda näitab aeg! M410 jutt ka õige.

Nii palju,et kunagi ammu nii 2.a tagasi tuli volga.ee keegi ka mõttega teha volga.ee teemalisi
kleepse aga Martin s. Sm.Tihhonov ei kiitnud ideed heaks kuna see ei ole klubi eesmärk, kleepse
teha ja neid võidakse mittevastavates kaohtades kasutada.Ehk siis liiga kommertslik tegevus??? Ma ei mäleta kogu tekisti sõna sõnalt aga nii see jutt umbes oli :o Kui keegi volga.ee kasutajatest seda loeb palun tehke omapoolsed parandused kui märkate ,et midagi valesti on! :D
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas wax »

Sm. Tihhonov rõhus Volga kui soliidse kõrgema klassi auto stiilipuhtusele, mida igasugused kleepsud ja reklaamplakatid lihtsalt rikuks. Pooldaksin seda mõtet ka mossede puhul, eriti kui on tegemist väga suures osas originaalina säilinud või taastatud masinaga. Kui üldse kleeps panna, siis väga pisike, kuhugi klaasinurka, ~15mm tähekõrgusega :) Sest mida suur kleeps annab? Rikub vaid auto üldmuljet.
Vasta