IZ 412IE 1990 BergIE

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas kOll »

Ka siit poolt kiidusõnad BergIE'le, põhjaalust pilti vaadates tundub nagu vaataks jäätist, nii et isegi tahaks paar korda sealt keelega üle lasta 8)
(ja sean sammud külmiku poole)
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas BergIE »

No mis ikka. Mind nagu väga ei häirinudki see omade vahel kaklemine. Sellegi poolest peaks ikkagi mingit taset hoidma. Ise loen kõike läbi "mölafiltri". Foorumis olengi tegelikult selleks, et hankida häid sõpru ja adekvaatset infot. Kartsin, et olen seal põhja all midagi valesti kokku pannud, kuid täna sujus hoobade panek lihtsalt. Soovin ikkagi Teiega suvesõidul sõpradena kohtuda. Oma koduklubiks pean üht teist klubi. Sellest klubist on saanud PERE! Astugem Me kõik üks samm selle poole, palun! Aitähh.
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas Martpoiss »

Väga kahju et mõningad foorumlased ei oska foorumis viisakalt käituda ja jätavad siin meie klubist halva mulje. Berg, ära pane neid lihtsalt tähele ja aja oma asja edasi. Suvel kokkutulekule tulles näed et selle klubi hinge moodustavad väga sõbralikud inimesed kes ei käi igapäevaselt siin foorumis sõna võtmas. Loodan et adminnid puhastavad selle teema viimasest offtopicust ära.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas MAZ »

Ma arvan,et paljusid võis see kliiniliselt puhas ja ilus põhjaalune ära ehmatada. Enamasti ollakse harjunud pigist,roostest,mulla-ja õlisegust põhja nägema. See on nagu kohe meeldiv vaatepilt,tavapärasele vaatepildile.

Teadmiseks käigukasti õlikorki ei annagi täiesti sisse keerata. See peabki natuke välja jääma korpusest. ;)
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas BergIE »

Ok! Lüües naela puusse - lihtsalt nael puus. Naela saab iga loll kätte, ometi jääb alles auk! See auk jääb minule, mitte Teile! Kogu jutt on mõeldud neile, kes nägid ka eelnevat. Rattad veerevad edasi, las koerad hauguvad. Lihtne!? Tegelikult ei ole rsk. Usun, et paljud teevad omad järeldused ja aitavad oma sõnavõttudega klubi mainet tõsta. Ma nii loodan. Aitähh!
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1581
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas partnermosse »

BergIE kirjutas:Ok! Lüües naela puusse - lihtsalt nael puus. Naela saab iga loll kätte, ometi jääb alles auk! See auk jääb minule, mitte Teile! Kogu jutt on mõeldud neile, kes nägid ka eelnevat. Rattad veerevad edasi, las koerad hauguvad. Lihtne!? Tegelikult ei ole rsk. Usun, et paljud teevad omad järeldused ja aitavad oma sõnavõttudega klubi mainet tõsta. Ma nii loodan. Aitähh!
Lgp. hr.BergIE
Sinu jutt on õige ning kogu südamest saan väita, et palju suurem osa meie klubi rahvast on siiski toredad tehnikahuvilised, kes rohkem kes vähem, aga paraku on elus palju head ja palju halba, pigem ütleks nii, et kogu me elu koosneb tõusudest ja mõõnadest, positiivsusest ja negatiivsusest ehk yin ja yanist ehk tasakaalust. Kui seda tasakaalu poleks, oleks ilmselt ka planeet Maa ammu oma orbiiidilt punuma pannud.
Ei ole ka mina loodud pikka monoloogi kirjutama, aga minu mõte seisneb selles, et teatud matslus on kellelegi lausa kapaga liiast kaasa antud ja seda kohe nii, et ta ka ise sellest aru ei saa, tänu millele toetan üldises mõttes ka avalikku pöördumist kas otse või läbi neti avaruse teatud kodanike poole ja selgitada mis on suuremale üldsusele meelepärasem ja vastuvõetavam.
Ja kokkuvõttes saan vaid öelda, et igas kogu- või ühiskonnas on olemas seesamune "pigitilk" meetünnis....

Minu siiras lugupidamine ja toetus laheda moskvichi projektile, millele ma vaikselt kaasa elan lootes iga sõnavõtupuhul uuest mossest lahedaid(ilusaid) pilte näha :) :beer
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas Seenior »

Ilus vaadata,kuidas tehase saavutusi ikka kordades ületatakse! Mõne sõnavõtja madalamat intelligentsi ei tasu tähele panna,edu autoga toimetamisel ja ootame huviga lõpptulemust.
Kasutaja avatar
fokser
Postitusi: 330
Liitunud: 24 Mai 2013 15:48
Asukoht: Tallinn

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas fokser »

Mõistan täielikult Sm BergIE! Vahel oskavad mõned kodanikud hinge korralikult täis ajada! Ma ei tea küll, et millest see tuleb... kuid ise olen seda näinud ja kogenud nii mõneski foorumis. Reeglina ehitatakse selliseid masinaid ikka enda jaoks... hobi korras, vaba aja sisustamiseks, või siis puhtalt tehnilisest huvist. Foorumi rahvale antakse võimalus asja jälgida, ning kas või kaasa elada. Mõni töllmokk aga võtab seda justkui võimalust oma "tarkust" välja näidata ja igasugust hülgemöla suust välja ajada, kuigi omal pole sellist tööd vastu panna. Suuga oskame me kõik suuri losse ehitada, aga kätega... vähesed!
Rohkem sallivust seltsimehed!
Päävä mõtõh: "Ku üts uss kinni lätt, tulõ tõõnõ koskil vallalõ."
Tiiä külh, mul oll ka kunagi Moskvits...
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas BergIE »

Õues on suvi, käisin täna "Kallikesega" õues jalutamas-tuulutamas.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 412IE 1990 BergIE

Postitus Postitas sass »

Tõsiselt, väga viis töö on juba ära tehtud. Enam pole palju jäänud. Loodetavasti näeb selle masina ka suvel ära. :)
Vasta