Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

leedu klubiga sai vesteldud just ning nad lubasid uurida ööbimisvõimalust kaunases, 10 euri öö ning kui keegi meist pabistab oma ratsu turvalisuse üle, siis seal läheduses on ka valvega parkla. Kuna 11 juuni algab kaunases motikate kokkutulek, siis võib juhtuda et parkimisega võib probleeme tekida. Igatahes lubas ta asja natuke ligemalt uurida ja teada anda. Miks just kaunas, sellepärast et leedu klubist kogunevad mehed samuti kaunases, kus nad ööbivad. Esialgsete andmete kohaselt, nii palju kui mina aru sain, tuleb nende juurest 2 autot.
Mis puutub meie masinaid siis 100% kindlalt on meil kohal k0ll enda masinaga (millisega, see on tema enda valik autopargist :D) ja Kodanik Rait enda masinaga. Minu masin on stardis 90% tõenäosusega ja nagu vist õieti aru sain, parnermosse enda masinaga samuti samal stardipositsioonil. Küsimus mossematka meestele, kas olete kambas? ja kas her seenior saaks laenata enda raadiosaatjaid meile selleks reisiks, siis kergem konvois suhelda, kui kellegil veel laenata oleks, oleks väga kena.

kui on küsimusi, siis laske aga käia, arutame asja põhjalikumalt läbi.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

sai taas vesteldud korraldajaga ning lepisime kokku et ta viib meid škoda muuseumi asemel tatra muuseumi. Sinna on kl 2 ja pool tundi sõitu ja tollid aga elame vast selle väikese asja üle. Külastus saab arvatavasti teoks pühapäevasel päeval kuna esmaspäviti on nad suletud.
Lisaks lubas korraldaja laenata välja enda väikese pedaalidega masina kui on sinna kedagi roolima panna ;)

kui midagi selgub, annan siin kohe teada.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas kOll »

Kui me nüüd nii pika maa oleme maha sõitnud, miks me siis ainult ühte automuuseumisse lähme? Mõistlik oleks ikka mõlemais ära käia, kui juba seal kandis oleme. Kas need on kinnised asutused, et ürituse korraldaja peab meie visiidid kooskõlastama PR-osakondadega või tohime me siis ka omapäi näiteks Skoda muuseumisse minna. Niipalju, kui mina euroopa automuuseumitesse olen sattunud giidi saab nagu igal ajal tellida, mil muuseum on avatud.

Ahjah, Kaunases ööbimise asukoha vastu pole suurt midagist. Küll aga hoiaksin eemale igasugustest 10.- öömajadest, kui just Saksamaal me ei ole, enne juba klapin oma Skifi kuhugi metsa alla lahti, kui öö läbi peaksin kuulama, kuidas trammid vms. akna taga nühivad(+ hommikusöögist saaks raudselt kõhulahtisuse)...
Aga kui Kauna ikka sakib, siis tean Marijampole servas metsatukas lahedat hotelli, kus hommikul suitsulõhet sooja saia peale pakutakse.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

kOll kirjutas:Kui me nüüd nii pika maa oleme maha sõitnud, miks me siis ainult ühte automuuseumisse lähme? Mõistlik oleks ikka mõlemais ära käia, kui juba seal kandis oleme. Kas need on kinnised asutused, et ürituse korraldaja peab meie visiidid kooskõlastama PR-osakondadega või tohime me siis ka omapäi näiteks Skoda muuseumisse minna. Niipalju, kui mina euroopa automuuseumitesse olen sattunud giidi saab nagu igal ajal tellida, mil muuseum on avatud.

Ahjah, Kaunases ööbimise asukoha vastu pole suurt midagist. Küll aga hoiaksin eemale igasugustest 10.- öömajadest, kui just Saksamaal me ei ole, enne juba klapin oma Skifi kuhugi metsa alla lahti, kui öö läbi peaksin kuulama, kuidas trammid vms. akna taga nühivad(+ hommikusöögist saaks raudselt kõhulahtisuse)...
Aga kui Kauna ikka sakib, siis tean Marijampole servas metsatukas lahedat hotelli, kus hommikul suitsulõhet sooja saia peale pakutakse.
Eks see kohapeal selgub kui mitmesse muuseumi jõuame, olen kindel et ainult ühega ei piirdu. Samas korraldaja ütles et viib kindlasti mingit vana lossi vaatama kuskil seal läheduses.
Viitsid uurida palju marjiampole hindasi uurida? Muidu toda 10 euri külalistemaja soovitas leedu klubi esindaja, kellega ma suhtlesin. Minu jaoks on see põras kottis olukord :) Sellepärast ootangi arvamusi rohkem nendelt kes seal kandis tiirutanud on ning nende arvamust usaldan rohkem kuna kohalik on ikka kohalik ;)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas partnermosse »

moskiito kirjutas: Mis puutub meie masinaid siis 100% kindlalt on meil kohal k0ll enda masinaga (millisega, see on tema enda valik autopargist :D) ja Kodanik Rait enda masinaga. Minu masin on stardis 90% tõenäosusega ja nagu vist õieti aru sain, parnermosse enda masinaga samuti samal stardipositsioonil. Küsimus mossematka meestele, kas olete kambas? ja kas her seenior saaks laenata enda raadiosaatjaid meile selleks reisiks, siis kergem konvois suhelda, kui kellegil veel laenata oleks, oleks väga kena.

kui on küsimusi, siis laske aga käia, arutame asja põhjalikumalt läbi.
Partnermosse kahjuks ei liitu teiega.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

partnermosse kirjutas:
moskiito kirjutas: Mis puutub meie masinaid siis 100% kindlalt on meil kohal k0ll enda masinaga (millisega, see on tema enda valik autopargist :D) ja Kodanik Rait enda masinaga. Minu masin on stardis 90% tõenäosusega ja nagu vist õieti aru sain, parnermosse enda masinaga samuti samal stardipositsioonil. Küsimus mossematka meestele, kas olete kambas? ja kas her seenior saaks laenata enda raadiosaatjaid meile selleks reisiks, siis kergem konvois suhelda, kui kellegil veel laenata oleks, oleks väga kena.

kui on küsimusi, siis laske aga käia, arutame asja põhjalikumalt läbi.
Partnermosse kahjuks ei liitu teiega.
kahju kuulda
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas Mossematk »

Meie kahjuks Tsehhi tulla ei saa, sest need kuupäevad ei sobi. Sellest on muidugi tuline kahju.
Kõigile minejatele soovime edukat reisi ja nael kummi!
Kindlasti tuleb Teil fantastiline reis... :)
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas kOll »

Mossematk kirjutas:Meie kahjuks Tsehhi tulla ei saa, sest need kuupäevad ei sobi. Sellest on muidugi tuline kahju.
No mis jonnimine see nüüd olgu? Härrased, allakirjutanu lükkas isegi oma töökoja ehituse edasi, et nii tähtsale üritusele minna.
Lootsin just, et saab kõikse tõsisemate reisumeeste tuulde võtta ja pole omal muret orienteerumisega :D
Kahju tõesti, et meie klubi nii hõredana esindatud saab.
Kõigile minejatele soovime edukat reisi ja nael kummi!
Kindlasti tuleb Teil fantastiline reis... :)
Täname!

Ja siis positiivsemate uudistega edasi, nimelt toetab meie pikka ettevõtmist omalt poolt GoPro kaameratega OÜ Audiofookus.
Mida kõike head ja odavalt sealt firmast saab, ma siin väljaütlema ei hakka, muidu pärast enam äkki mulle ei jätku :lol

Ja mr wax, kas neid kleepekaid saaks: "Tallinn - Riga - Kaunas - Warsaw - (Prague) - Nashod"?
Ja kuidas klubi logoga jäi?
Lippudest vist pole mõtet unistada enam...
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas wax »

kleepsu mõõdud, värv? kuna ma ise neid ei tee, siis loodame, et jõutakse valmis teha :)
logost ei tea ma midagi :D
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas kOll »

wax kirjutas:kleepsu mõõdud, värv?
Üles kombi tagaaknale, servast serva, valge paistab vast hästi silma. Ja äkki 3tk vähemalt, peidame moskiitol paar värvidefekti ka nendega ära
Ja linnade nimed siis ikka nende maade omades keeltes, läheb kohalikele paremini peale.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Vasta