AZLK 2140 1980 HendrikR

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas 27151 »

Kas sa ainult puhastad ja vahetad juppe või sõidad ka sellega?

See teema meenutab mind, kui ma 8 aastane olin siis omasin oma 1. mosset. Ma hoolitsesin selle eest hästi, riputasin ning kleepiska igast paska sinna peale. Vähemalt sai see mosse mul kõvasti hagu ka. :burnout
Punane välk
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas mossejumal »

27151 kirjutas:Kas sa ainult puhastad ja vahetad juppe või sõidad ka sellega?

See teema meenutab mind, kui ma 8 aastane olin siis omasin oma 1. mosset. Ma hoolitsesin selle eest hästi, riputasin ning kleepiska igast paska sinna peale. Vähemalt sai see mosse mul kõvasti hagu ka. :burnout
Kui sa teemat tähelepanelikult vaataksid,siis ainult lapiga käiakse üle ja mingeid lisavidinaid topitakse :D
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas väikevend »

Ah mis te nokite, küll see masin jõuab ka kunagi tänavaid tallama.
Mina jälgin küll seda teemat suure huviga :beer
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas HendrikR »

Eile sai siis pagassilukk külge pandud ja Tagadilt ostetud kroompeegel ka :) Lisaks sain KAI voldikud,mis olid vanaemal kapis seisnud 34 aastat :)
Pilt
Pilt
Enne
Pilt
Pärast :)
Pilt
Kui ühel inimesel on aega,siis järgmisel nädalavahetusel on õlivahetus ja pidurid vaadatakse ka üle :) Palgapäeval siis selgub,kas auto läheb käima...
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
KertP
Postitusi: 4
Liitunud: 04 Juun 2014 23:47

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas KertP »

Ma ei mõista,miks sa seda kõike teed?.Kas tõesti on autot vaid selleks vaja omada,et seisaks kuskil maja taga muru sees ja ainuke mida tehakse on mingi coca-colaga stangede nühkimine ja piltide tegemine.Ei taha pahasti öelda,kuid mina sind kui Mossehuvilisena küll ei näe.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas moskiito »

kust sa seda võttad et ta autot ainult seal hoiab? vb ta spetsiaalselt ajas auto selleks hetkeks sinna et teha pilt. Oled sa pidevalt tema kõrval ja näed et teine ei sõida masinaga või ei tee midagi rohkemat. Ümmargune kritiseerimine ei tee kritiseeriale kl mingit head imagot.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
jozik
Postitusi: 18
Liitunud: 20 Aug 2013 23:08
Asukoht: Tallinn

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas jozik »

KertP kirjutas:Ma ei mõista,miks sa seda kõike teed?.Kas tõesti on autot vaid selleks vaja omada,et seisaks kuskil maja taga muru sees ja ainuke mida tehakse on mingi coca-colaga stangede nühkimine ja piltide tegemine.Ei taha pahasti öelda,kuid mina sind kui Mossehuvilisena küll ei näe.
Karmid sõnad esimese postituse jaoks. Eks iga inimene ajab oma mossega enda rida. Kõige tähtsam on see, et ta oma visiooni lõpuni viiks, mitte ei hülgaks oma projekti poole pealt. Nii satub neid mossesid liiga palju vanarauda.
Jõudu tegijatele ja arvamusliidritele okas kurku!
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas viirusboy »

Tuleb vanust, tulevad võimalused ja küll siis see masin ka liikuma saab. Kõigile pole sünnist kaasa antud paksu rahakotti, garaazi ja vajalike vahendeid. Sedasi raha ja ajanappuses, muidugi suuresti ka omaenese laiskusest, ehitasin oma käru ka 2 aastat, kuigi oleks võinud paari kuuga.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Lauri-L
Postitusi: 362
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:13
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas Lauri-L »

moskiito kirjutas:kust sa seda võttad et ta autot ainult seal hoiab? vb ta spetsiaalselt ajas auto selleks hetkeks sinna et teha pilt. Oled sa pidevalt tema kõrval ja näed et teine ei sõida masinaga või ei tee midagi rohkemat. Ümmargune kritiseerimine ei tee kritiseeriale kl mingit head imagot.
Lugedes Hendriku eelmist postitust siis jääb mulje et tuld pole katlas ammu olnud.
Tuleks vähem kasutute vidinate peale aega raisata ja alustada tehnilisest poolest et auto suve sõidu võimeline oleks kui soov sinna oma autoga jõuda. Kõige pealt tehhnika korda ja siis ilu vidinaid külge pookima ! Rääkimata auto hoiu kohast, väljast võib ilus ja lakutud olla, aga varsti kukud läbi põhja.

Aga muidu kiidu sõnad et põllu peal laiali pole lasknud ja autost huvitatud oled !
Iž 2715 1988 / Volvo S40 / Mitsubishi Pajero 1990
Soodsad keevitus tööd Rakveres.
53707925 - Lauri
irukas
Postitusi: 177
Liitunud: 03 Sept 2013 18:28
Telefon: 55 81 505
Asukoht: Iru küla

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas irukas »

Nagu Lauri juba ütles siis hakka tehnilisele poolele rõhku panema seda enam, et mosse viimane ülevaatus oli aastal 2007. Selle aja peale võib teab mida ära olla närtsinud.
Linnuvabriku garaaž
Vasta