AZLK 2140SL ja AZLK 2140-->> Joonas

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Joonas
Postitusi: 8
Liitunud: 27 Mai 2014 21:38
Telefon: 5507616

AZLK 2140SL ja AZLK 2140-->> Joonas

Postitus Postitas Joonas »

Nonii, postitan ka oma hetkesed kommunistid üles.
Alustame siis SL-st.
Moskvich 2140SL:
Mootoriks nagu ikka 1,5 oma jõulise 55 kilovatiga. Eelnevalt sõitis sellega üks vanamees, isegi samast külast, vanamehel enne surma seisis pukkide otsas mõned aastad ja peale surma veel mõned aastad, kui lõpuks vanamehe vend müüs mulle masina võileiva hinna eest. Algul mõtlesin, et läheb vanarauda, aga kui see riistapuu käima läks siis oli selge, et armastus esimesest mootoripöördest. Olen sõitnud sellega juba 5-6 aastat. Tehase väljalase on 1982. Hetkel on käsil keretööd, kuna pagasnikus laiutasid hiiglaslikud augud. Plaan augustis kokkutulekule ka tulla.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Moskvich 2140
Ehitan pm teda ralliks. Hetkel mootor pekkis ja plaan panna peale BMW 1,8 mootor. Kere timmis jne. Päästin auto noorte käest. Masin oli pm tehtud "miilitsaks", nägi suht räbal välja. Keretööd ja uus värv tegid imet autoga :D ...Masin on 1985 aasta väljalase. Ühe korra isegi võistelda saanud, aga nüüd loodan, et talveks on sõiduvees.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Pilte lisandub kindlasti edaspidi :)
Kasutaja avatar
Joonas
Postitusi: 8
Liitunud: 27 Mai 2014 21:38
Telefon: 5507616

Re: AZLK 2140SL ja AZLK 2140-->> Joonas

Postitus Postitas Joonas »

Hendrik tegi mu moskiitost pildi :D
Pilt

Noo töödest ka klõpsu vahepeal, hetkel sellel pildil saamas uut värvikihti peale
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Joonas
Postitusi: 8
Liitunud: 27 Mai 2014 21:38
Telefon: 5507616

Re: AZLK 2140SL ja AZLK 2140-->> Joonas

Postitus Postitas Joonas »

Nonii homme siis juba pjärnu rohelisega! Kohtume seal ;) Mosses siis nüüd täielikult sõidukorras ja peale üritust plaan tuua endale uus rallikatoorik aga seda näeme tulevikus :D
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Leidsin nänni vanarauast :D
Pilt
Kasutaja avatar
Joonas
Postitusi: 8
Liitunud: 27 Mai 2014 21:38
Telefon: 5507616

Re: AZLK 2140SL ja AZLK 2140-->> Joonas

Postitus Postitas Joonas »

Kätte saadud rallikatoorik :P Talveks rajale. Hetkel siis seline seis, et seest paljas pm, mootor maas, amordid puudu.
Pilt
Vasta