IZ 412 IE 1981 Jeekim

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Jeekim
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Juul 2012 22:58
Asukoht: Elva

Re: IZ 412 IE 1981 Jeekim

Postitus Postitas Jeekim »

Vahetasin peasilindri ära ja siduril hoopis teine tera, ei teagi mis vana silindriga juhtus, aga igaljuhul õli ta enam edasi ei surunud. Uus peale, mingi 20-30 korda pumpamist ja sidur olemas. Sellega praeguseks asi lahendatud. :auto
Kasutaja avatar
Jeekim
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Juul 2012 22:58
Asukoht: Elva

Re: IZ 412 IE 1981 Jeekim

Postitus Postitas Jeekim »

MAZ kirjutas:Kahjuks kõik huvilised pole nii rikkad kui herra Manks seda on. Osta.ee võib neid asju olla aga nii kui sa midagi tahad ilmub ei tea kust, 10 spekulanti või pakkujat juurde ja hind kerkib lõppematusse.
Samuti pole ka neid garaaže teab palju alles,kus võiks veel mosse juppe olla.
Selles osas olen nõus,et jae kaubanduses on mosse jupp sama vähe levinud,kui USA auto poes 50-60date MOPARi jupp.

Tuleb tunnistada, et kui Ostal silma peal hoida- siis on võimalik odavalt juppe saada küll- http://www.osta.ee/moskvich-412-poritiib-51632759.html

Ehk siis täpselt vaja minev esitiib sisuliselt mitte millegi eest käes.

Kui nüüd veel aega ja motivatsiooni leiaks, siis võiks ju loota et ehk ühel päeval rändab see tiib auto külge ja asendab augulise esitiiva.
Ehk isegi saab kogu auto uue Ookri karva värvkatte. Kuid nagu ikka siis igapäeva masinad röövivad viimasegi sendi ja kool, töö võtavad viimasegi aja. Ainukene mis jääb-sõidurõõm, äsja vahetatud siduripeasilindriga, mossega. :auto Kuigi, sedagi ei saa nautida kui auto asub 200km eemal ja mõned korrad kuus lastakse koos olla.


edit: Lisan ammusest ajast pildi miks vaja uut esitiiba:
Pilt
Praeguseks on seal umbes väiksema rusika suurune auk.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: IZ 412 IE 1981 Jeekim

Postitus Postitas MAZ »

Mul hea meel,et miskit said. Sinu tsiteeritud postituse kirjutasin ma siis kui tõepoolest, rahvas rabas asju. Nüüd on see nulli kukkunud. Ei tea,kas sellepärast,et ma lõpetasin mosse kasutamise igapäeva autona ära :D
Pigem siiski, kes sai see sai omad osad ja rohkem enam nõudlust ei ole.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Vasta