IŽ 21251-010, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

pole ammu midagi toksinud siia aga midagi erilist pole ka lisada, masin liigub, ainult kalla ja talla.
Teinud olen nii palju et olen mõlkis esimese pampri ära vahetanud ja lisanud ka udutuled, millest üks ainult töötab sest teine otsustas paigaldamise ajal läbi põleda mingil põhjusel. Kui kätte sain, töötasid ilusti aga peale panin, siis ainult üks töötas. Kui kellegil on sinna sobivat lampi pakkuda, siis antke teada, seeniori sõnul siis "vaakumelement pirn". Lisaks vaja enne ÜV starter välja vahetada, lekkiv käigukast samuti ringi visata ja alumised õõtsad välja vahetama, õigemini puksid vajavad vahetamist aga ma laisk inimene, kui uute puksidega õõtsad olemas, siis kergem neid lihtsalt ringi visata.
Tšehhi sõidu pidas ilusti vastu, kui laadimise pisike probleem välja arvata, mis juhtus tagasi tulles varssavi eeslinnas. Taas see õnnetu ergutusjuhe oli purunenud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

minu masin hakkab ka vaikselt väsimuse märke välja näitama, kaua sa ikka "kallad ja tallad" :D
Pühapäeval läks õhtale siis lada pensupump, koju tartust ikka vedas ära kuidagi moodi aga klapid läbi tollel. Siis genekas sooviks lahkuda enda kohalt, mis sai täna ka ära vahetatud. selle käigus avastasin et veepump soovib ka vahetust kuna kergelt lekkib ja laagrid samuti õhtal. Lisaks tuleb starter välja vahetada sest teine teeb tööd nii nagu jumal juhatab. Nimekirja lõppu lisaksin veel paar asja, nimelt gardaani rist kiilus kinni ning seega sai gardaan ka välja vahetatud täna ja lõppetuseks, esisilla õõtsa puksid soovivad vahetust, seega selle peaks ka jõudma ära teha enne ÜV augustis. Millal ma kl need ära teha jõuan, seda ma ei tea, sest augusti kuu tuleb siga bizi kuu seoses töökoha vahetusega.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

masinal taas edukalt ÜV tehtud ning aasta mureta:
CO Lubatud 3,5 Mõõdeti 0,247
CH Lubatud 600 Mõõdeti 553

Sõidupidurite üldefektiivsus 73%
Seisupidurite üldefektiivsus 22%
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

auto liigub kuid vahepeal juhtus väike intsident mille tulemusena läks lömmi tagumine vasak poritiib. Nimelt otsustas üks velg et vaja proovida jooksu panna alt ning murdis kaks polti puruks, kaks väänas kõveraks ja ühel vigastas keeret. Selle tulemusena vigastas ratas tagumist poritiiba, mis vajab nüüd väljavahetamist. Muidu nagu öeldakse ikka "kalla ja talla". Masin kl praegu enamuse ajast kaasa käsutuses, kuid vähemalt ei seisa ta aiaääres.
Lisaks paluksin rahva abi natuke, kui kellegil juhtub näppu töökorras gaasielemendiga udulaternad, oleksin neist huvitatud, või siis tavalised kollased udutuled.
Pilt
Pilt
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas SanderV »

udukaid pole aga elemente on, aga liiga defka et ära anda
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas Seenior »

Võid minu omad endale saada,mul läks ka esimese lülitusega üks läbi,teine on korras,tunduvad olema samasugused kui sinul.Võtsin oma autolt nad maha kuna praktilist otstarvet neil nagunii pole,panin ühed ajastukohased halogeenid asemele,need vähemalt valgustavad ka midagi.
Vasta